Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a fiú komolyan gondolja velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés
Ő 19éves én 17 vagyok. 2hónapja ismerjük egymást, nemrég össze is jöttünk. Mindig beszélünk, mindig keres, sms-ezik, figyel rám mindig. Ő az első pasim, mikor megkérdezem tőle h de miért ragaszkodik így hozzám azt mondja hogy mert még nem voltam senkivel és ez tisztelendő dolog. Szeret, tervez velem előre, semmit nem siettet. Ez mind szép és jó, már csak abba reménykedek h ha majd előbb-utóbb megtörténik a dolog, akkor is ilyen értékesnek tart-e továbbra is..
2015. szept. 21. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hónap után még ne,húzzad jó sokáig,és ha még akkor se un meg,komolyan gondolja,csak ne add magad könnyen! :)
2015. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!