Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én magyarországon ő oroszorszá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én magyarországon ő oroszországban, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

(Egy lányra hajtotam az osztálybol már közel 4-éve) Elmentem egy nemzetközi táborba ami fiataloknak szolt. (A lényege az vot hogy megismerhetünk más kultúrákat egy másik orszákban) Ott meglátam egy szőke lányt. A 2. Napon odamentem beszélgetni megkérdeztem hogy hívják honnan jöt meg ilyesmit. Orosz volt. 3. Napon rengeteget beszélgetünk és rájötem hogy 4 évig fogalmam sem volt mi az igazi szerelem.

Közel legjobb barátoká váltunk. Éreztem hogy ő is úgy érez ahogy én de nem szeretem volna elmondani tekintetel ara hogy ez egy egyhetes tábor volt. Az utolsó napon a nemzetek külön váltak és úgy volt hogy lesz időm utána elkérni a telefonszámát de nem ők késtek és a repülő ne várt meg tehát se elbúcsuzni se a telefon számát elkérni nem volt időm.

Itthon vagyok és nem tudok mitcsinálni nincs facebookja (oroszországban nem divat mert amerikai) nincs meg a telefon száma és még a teljes nevét se tudom.

Itt vagyok fülig szerelmesen magyarországon ő oroszországban és az egész olyan mintha egy álom lett volna mivel oroszország hatalmas semit sem tudok róla hogy hol lehet.



2016. febr. 15. 13:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még csak 1nap telt el de róla álmodok, már hiányzik a mosolya az erintése a hangja...
2016. febr. 15. 13:48
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden segítséget meg köszönök! (Bocsi a helyesírási hibákért telefonrol irtam fáradt voltam és sijetem)
2016. febr. 15. 13:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lehet tudni, hogy ki szervezte a tábort.

Nekik meg van a résztvevők névsora és elérhetőségeik is.

Gondolom, neked is kellett valahogy jelentkezni ebbe a táborba, nem csak úgy odaállítottál :)

2016. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"sijetem"


ne haragudj ezt a szót fizikai fájdalom elolvasni :D


a problémádra pedig: hát elég húzós az eseted, főleg, hogy lényegébe semmit se tudsz róla. Ráadásul elég messze lakik. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy lépj tovább. Nehéz lesz, de sajnos ilyen esetbe nincs mit tenni. Ha meg is tudod a teljes nevét, hogy találsz rá?

már ha kiadnák a névsort.. nevénél többet nem tudhatná meg róla


Nem elkeseríteni akarlak, csak ezek tények sajnos.

2016. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoval olyan nagy volt a szerelem, hogy meg egy emailcimet se adott neked a szep szoke orosz bombazo? :)


Probalkozz a vkontakte.ru-n (az orosz facebook), de ha csak annyit tudsz hogy Natasa valahonnan Moszkva mellol ugy eltart egy darabig megtalalni )

2016. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ckya blyat idi nahui rush b
2016. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
PIZDJETS BLYAT IDI NAKHUY RUSH B NUP
2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4-es a te kedvedért: *siettem
2016. febr. 15. 18:55
 9/15 A kérdező kommentje:
5-ös leirtam hogy nem volt időm elkérni az email címet.
2016. febr. 15. 18:57
 10/15 A kérdező kommentje:
6,7 WTF?!
2016. febr. 15. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!