Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én magyarországon ő oroszorszá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én magyarországon ő oroszországban, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

(Egy lányra hajtotam az osztálybol már közel 4-éve) Elmentem egy nemzetközi táborba ami fiataloknak szolt. (A lényege az vot hogy megismerhetünk más kultúrákat egy másik orszákban) Ott meglátam egy szőke lányt. A 2. Napon odamentem beszélgetni megkérdeztem hogy hívják honnan jöt meg ilyesmit. Orosz volt. 3. Napon rengeteget beszélgetünk és rájötem hogy 4 évig fogalmam sem volt mi az igazi szerelem.

Közel legjobb barátoká váltunk. Éreztem hogy ő is úgy érez ahogy én de nem szeretem volna elmondani tekintetel ara hogy ez egy egyhetes tábor volt. Az utolsó napon a nemzetek külön váltak és úgy volt hogy lesz időm utána elkérni a telefonszámát de nem ők késtek és a repülő ne várt meg tehát se elbúcsuzni se a telefon számát elkérni nem volt időm.

Itthon vagyok és nem tudok mitcsinálni nincs facebookja (oroszországban nem divat mert amerikai) nincs meg a telefon száma és még a teljes nevét se tudom.

Itt vagyok fülig szerelmesen magyarországon ő oroszországban és az egész olyan mintha egy álom lett volna mivel oroszország hatalmas semit sem tudok róla hogy hol lehet.



2016. febr. 15. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azóta sokk órát öltem a keresésébe nem találtam meg és nem sikerült túltenem magam rajta :(
2016. jún. 1. 00:38
 12/15 anonim válasza:
Ha még aktuális és komolyan gondolod dobj egy emailt tudok segíteni vilixjo@gmail.com
2016. jún. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2016. jún. 2. 21:06
 14/15 A kérdező kommentje:
Kérlek írj privátban
2016. jún. 2. 21:06
 15/15 anonim válasza:
Sikerült megtalálni?
2019. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!