Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Külföldre megy tovább tanulni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre megy tovább tanulni, de nincs konkrét célunk egymással?

Figyelt kérdés

Nem sokára külföldre megy tovább tanulni de tudjuk h mindketten bejövünk a másiknak viszont ennél tovább nem jutottunk.

Mit kellene tennem? Beszéljek vele vagy csak felejtsek?



2016. febr. 15. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam! Kijöttünk Ausztriába, minden barátom, köztük a "barátnőm" is maradt Magyarországon. Semmit nem tehetsz, felejts! Sajnálom. :/
2016. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még tudjátok majd tartani a kapcsolatot.

Nem kell mindent eldobni csak mert nehezebb lenne megtartani.

2016. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A másodiknak nincs igaza! Felejtsd el amilyen gyorsan csak tudod! Addig míg nem éled bele magad jobban, mert annál nehezebb lesz! Ez most lehet hogy keményen hangzik így elsőre, de ha visszagondolsz 2-3 hét múlva akkor meglátod majd hogy igazam volt, és hogy sokkal jobban jártál így! Tapasztalatból mondom, higgy nekem és hagyd az egészet, foglald el magad és hamar elmúlik meglátod! :)
2016. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!