Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kellett vola elmondanom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett vola elmondanom neki hogy szeretem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon bejön nekem egy srác es megcsokolt( ugy véletlenul). Aztán elmentem egy buliba es ö is ott volt.. És beszélgettünk meg tök jofej volt velem. Aztan beszéltunk facebookon es egy ido után bevallottam neki hogy szeretem. Azota nem ír! Szerintetek jol tettem hogy elmondtam neki vagy nem kellett volna??

#csók #jol tettem
2016. febr. 15. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem tudhatjuk. Ilyenkor a srácnál is még feldolgozás alatt van az információ. :) Ha viszont szeret akkor azért, ha közömbös vagy neki akkor meg azért. Majd meg mondja, hogy mit akar, teljesen természetes, hogy még kivár vele. Szóval szerintem az, hogy elmondtad neki nem baj. Az, hogy facebookon vallanak mostanában a fiatalok szerelmet egymásnak, az nekem fura, de vaszeg csak én vagyok öreg ehhez. Ez olyasmi amit én személyesen szeretek intézni. :) Ha személyesen mondtad volna, akkor az első reakciójából le jött volna, hogy mi van, nem tudja elrejteni. Ott nem lehet meg csinálni azt mint az interneten, hogy nem reagál, nem ír. :)


Sok sikert!


22F

2016. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már tobb mint egy hete ne ad semmi életjelt..!(Amugy kösz!)
2016. febr. 15. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele, nyugi :) megirtam neki és nagyon soká válaszolt. Kb. egy hónap múlva sikerült kiszedni belõle, hogy õ is igy érez
2016. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy elmondtad neki én is ezt csináltam volna. Hadj neki egy kis időt írni fog:)
2016. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!