Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretem? Mit kellene tennem, hogy ne bánjam később? Normális ez?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Komoly kapcsolatom eddig még nem volt. Van egy lány akivel jól kijövünk, talán lehetne több is, érzem, hogy arra vár, hogy én kezdeményezzek. Az a baj vele, hogy jól elvagyunk, de nem tudom, szeretem-e. Több lánnyal is voltam már így, talán most vacillálok a legjobban.Akárhányszor megtetszik egy lány, magamban mindig a kifogást keresem, hogy miért nem "jó" nekem. Lehet az a problémám, hogy a fejemben összeállt egy kép az igaziról(magasság, iskolai végzettség, távlati céljai és hasonlóak), és én ezt keresem.
2016. febr. 10. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanezt elém át, csak lány vagyok.

Ha felretudod tenni a lány hibáit akkor szereted igazán. Ha már valamelyik hibája zavar, úgy érzed nek tudnád elviselni, akkor ez csak egy fellangolás.

Hányszor jut eszedbe Naponta? Szoktál róla ábrándozni? Mit érzel, mikor meglátod?

Ezeket magadban kell tisztáznod! Mi ezeket nem tudhatjuk.

2016. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!