Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kellene elmondanom a "páromnak", hogy már nem őt szeretem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a nyáron megromlott közöttünk a kapcsolat múltbeli események miatt, de végül együtt maradtunk, csak már nem úgy éreztem iránta, mint azelőtt. Mivel távkapcsolatban vagyunk, így ez most rosszat tett, és beleszerettem másba...ezt még nem lenne annyira nehéz elmondani neki, azt viszont már annál inkább hogy az egyik barátjába...szóval érdekes lett a helyzet, de nem tudnék már mellette boldog lenni, mert nem tudnám úgy szeretni, mint régen, így meg főleg. Hogy kellene neki ezt elmondanom? Mert tuti elég rosszul esne neki..ő 29 éves és komoly kapcsolatot tervezett, mint ahogy én is, csak a nagy viták miatt nem úgy tűnik, hogy ennek lesz jövője...


20/L



2013. nov. 8. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, akkor jobb lesz?
2013. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát így. Kertelés, mellébeszélés nélkül, őszintén.

(a barátját ne említsd)

2013. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ebben a kérdés. Csak így. És csak minél hamarabb! Köszi!.
2013. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátjával összejönni...az szép
2013. nov. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod kíméletesen elmondani. mindeképp fájni fog neki.
2013. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Választási lehetőségeid:megmondani neki őszintén és utána mással lenni vagy titokban leszel együtt az egyik barátjával vagy vele maradsz . Nos melyiket választod ?
2013. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyetlen baj, hogy tudom, hogy el kellene neki mondanom, és az lenne a legjobb mindenkinek, de valahogy nem tudok belekezdeni főleg emiatt, hogy elég közeli ismerőse az illető. Meg valamilyen szempontból fontos nekem, mert ő az első férfi az életemben, első szerelem, első együttlét stb...
2013. nov. 10. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!