Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamomon, nagyon kedves, együtt buszozunk néha. Imádok vele beszélgetni. Valentin nap előtti pénteken beszélgettünk és megkérdezte, hogy táncolnék-e vele a szalagavatón. A válaszom természetesen igen volt. Azt is megkérdezte,, hogy nem bánnám-e ha baráti érzelmeken felül közeledne hozzám. Erre is persze nem bánnám volt a válaszom. Nem ismerem annyira, úgyhogy nem akarom, hogy én legyek az x-edik lány, akit megkérdezett és csak én mondtam igent, hát akkor beéri velem is. Hogyan tudhatom meg, hogy tényleg én vagyok-e neki az első? Köszi előre is :)

2016. febr. 15. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy kivel táncol a szalagavatón full lényegtelen. Mi sorsoltuk anno. Még jó, hogy több lány volt mint fiú, így nem volt esély arra, hogy külsőst kell keresnem. P


Amúgy meg megválaszolta a kérdésedet. A baráti érzelmeken túlmenően akar, magyarul úgy beléd esett, mint Tibi részegen reggel a kocsma előtti bokorba. A fiúk nem mondanak csak úgy ilyet egy lánynak, főleg akkor nem, ha utána együtt fognak vele táncpróbára járni, és akaratlanul is egymás fejét kell nézni. :D Ez nagyon drasztikusan hangzik, de ha át akarna cseszni, akkor nem kért volna fel táncolni. :D

Hajrá! :D

2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oh :$
2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazad volt, azóta írt és most már egyértelmű, hogy mit szeretne tőlem. :)
2016. febr. 15. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!