Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17,5éves vagyok tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17,5éves vagyok tetszik egy 15 éves lány facebookon ismerősöm de nem tudom mit irjak neki vagy hogy kezdjek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Szia nem rossz kezdés aztán majd minden jön magától:D
2016. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan...Minden kis tinifiú ilyen életképtelen?...

Honnan ismeritek egymást? Csak facebook?

Mondjuk egy 'Hello, hogy vagy?' jó kezdés lenne.

2016. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl úgy hogy szia.


De egyébként egy pl. Szia. Szia. Hogy telt a napod? Jól Köszi és a tied?... És így tovább.


Egyébként érdeklődj utánna hagyd hogy meséljen magáról. És mindenképpen figyeli oda rá.

2016. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy kezded, hogy "szia", már halott a beszélgetés. Személyes tapasztalatom az, hogy pár üzenet után meghal a beszélgetés. Inkább járj utána, hogy mik érdeklik és kezdj el arról beszélni. Sokkal nagyobb az esélye, hogy ráharap a témára.
2016. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo te mit is akarsz? Koszonni is illene talan... Amugy meg Koszonsz neki, hogy "Szia :)", lehetoleg akkor, amikor online. :D Ha nem ismered elmondod neki, hogy ki vagy es, hogy meg szeretned ismerni. Nyilvan leesik neki, hogy mit akarsz.
2016. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!