Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem? Lentebb infó.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Lentebb infó.

Figyelt kérdés
Régebben jártam egy csajjal, szakítottunk. Utána megtetszett egy másik lány. Sokat gondoltam rá, de nem sok esélyem volt nem annyira gondoltam. Aztán a szakításunkra kb. 1 évre ráírtam hogy kibéküljünk. Azóta 0-24 beszélünk. A másik lányt fullra elfelejtettem. Mind két lány az osztálytársam. Mikor suliba megyek, mióta újra beszélgetünk egész nap szorongok. Ő is kedves velem nem tudom... Szerintetek újra beleszerettem, vagy ez normális?

2016. febr. 17. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaa amúgy ha kell 14/f
2016. febr. 17. 17:44
 2/4 anonim válasza:
Igen. Úrja beleszerettél☺
2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adelll ***** válasza:
Igen. Szerintem is. Vagy legalabb is naagyon bejon :)
2016. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!