Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a harmadunoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a harmadunokatesomba és ő is belém, mi legyen? Szabad ilyet?

Figyelt kérdés
a szüleimnak így nincs gondjuk vele de még nem járunk ezért szretném tisztázni az elején. Lehet ilyen? úgy tudom mai jogszabály zerint lehet már házasodni másodfokon de mi harmadfokon vagyunk ucsitesok. persze házosodni nem szertnénk pláne nem 15 évesen :D de érlek segítsetek! a pokolba kerülsz válaszoktól kiméljetek, inkább segítsetk! 15/L
2016. febr. 17. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha másodfokon engedélyezett, akkor nyílván harmadfokon is, az a kérdés hogy az ő szülei mit gondolnak
2016. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fura ez. . Inkabb nem modok semmit
2016. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FÚJ!
2016. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A harmad alatt azt érted hogy a te nagyszulod meg a pasi nagyszuloje unokatesók? Mert azt jelenti

Nekem igy vagy 50-100 ilyenem lehet, de engemet nem is érdekel, eggyel már képzeltem el szexet de haverok vagyunk

16 l

2016. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szabad is és lehet is. Ezen ne túráztasd magad. :) Igazából 1896 óta első unokatestvérek is házasodhatnak Magyarországon, de ez némi kockázattal jár gyerekvállalás esetén. (3-4 százalék arra, hogy beteg lesz a baba). De mivel ti amúgy sem házasodni akartok, sem gyereket, és úgyis csak harmadunokatesók vagytok, semmi gond nincs egy párkapcsolattal nálatok. Sok boldogságot!
2016. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!