Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » öngyilkosság, csalodottság,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

öngyilkosság, csalodottság, szerelem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és volt barátom 2és fél év után megcsalt és szakitottunk. Szűz vagyok, mert nem álltam készen még akkoriban a szexre, máshogy probáltam a barátom kedvére tenni de nem várt rám. Nagyon szerettem és összetörtem szinte amikor szakitottunk, fél év kellett mire kiléptem a sötétségből és megláttam a fényt. Ugymond "megutáltam" a pasikat ez miatt az incidens miatt, mondván hogy ugyis mindeggyik arra megy, és még azis akiről azt hittem az igazi. Majd idővel rájöttem hogy tetszenek a nők nekem, és összejöttem egy lánnyal akivel jártunk 2 honapot de ő is megcsalt.. Anyum megutált, és azt hajtogatta hogy lányom te ugysem vagy biszex csak beképzeled magadnak, közbe tudom mit érzek. Itthon rengeteg veszekedés van, legjobb barátnőm is elfordult tőlem emiatt, és kicsuszott a kezemből minden, elveszitettem mindenkit akit szerettem. Öngyilkos lettem, de szerencsével hatályos modon tuléltem.. Probálok talpra állni, és keresni a szerelmet, de mindig aki megtetszik az csak leakar fektetni.. Kezdem már feladni..Nameg egyedül érzem magam, szinte nem beszélek senkivel sem. Pszihologusnál is voltam de nem használt semmit.Megint őrült dolgok cikáznak a fejemben. Hogy legyek ezen a derüláto gondolataimon urrá?
2016. febr. 18. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van kedved besz írj :)
2016. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan 17 éves fiú vagyok,velem is történtek vacak dolgok szar a suli nem tehetek ellene,ezt valamikor sikerült javítani szerelemmel de nagyot csalódtam a végén,szar érzés a depresszió de lehet ellene tenni,fél éve próbálok valamit elérni amitől jobb lehet az élet,talán most sikerül a tervem szerint bizonyos módját kihasználni az életnek,csak kevés a normális ember.Nekem nem az az élet hogy buli minden hétvégén más csajt meghúzni,inni,cigizni.Sajnos kevés az olyan ember aki ezt így látja mint én legalábbis nehéz az ilyenekre rábukkanni,időnként rossz de van amikor jó de nem adom fel a reményt hogy elérjem azt amit akarok
2016. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnél beszélgetni írhatsz nyugodtan :)
2016. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 és félévig jársz egy sráccal, nem fekszel le vele, aztán még te utálod meg a pasikat.

Csak azt érezhette, hogy nem is szereted.

2016. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, ő 2 évvel volt idősebb nálam, és 13éves koromtol 15és fél éves koromig jártunk. Nem tehetek rola, hogy lelkileg még nem álltam rá készen. Miatta nem csesztem el az életem, én szüzességem én döntésem. De igy utolag örülök neki hogy igy alakult, látom már mennyit értem neki.
2016. febr. 18. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit értél egy tini fiúnak, hogy kibírt veled így is 2 évet? Hát elég sokat. Próbáld meg 18 évesen, hogy ki az aki kitartana melletted 1 hónapnál tovább ha nem fekszel le vele.
2016. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Csak mint kiderült, ez a tini fiu aki annyira szeretett engem, már az első fél év után csalt meg előszőr, és folyamatosan ezt csinálta összesen 3 különböző lánnyal. És igen, mai világba nehéz normális pasit találni, mert a tiniribikre van igény. (Y)
2016. febr. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!