Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merem elmondtadani neki hogy szeretem. Azt vettem észre hogy ha eltávolodok tőle akkor elkezd kicsit bírni, de ha vele vagyok akkor nyomulást érez irántam. Mit tegyek hogy bejöjek nek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
"Tetszik egy lány de nem merem elmondtadani neki hogy szeretem." Ha a tetszik meg a szeretem közötti különbséget megérted majd oda mersz menni.
2016. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1:Az a baj,hogy ez nem igaz.Igaz én lány vagyok,így kicsit más a helyzet,de én soha nem merném bevallani egy fiúnak,hogy szeretem..most is pontosan ez van velem,pedig ez már rég nem szimpla "tetszés... :/
2016. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!