Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok teljesen normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok teljesen normális? Már csókoloztam ezelőtt de az valahogy nem volt az igazi, olyan furcsa érzésem volt utána. Most meg megint járok valakivel de valahogy nem akarodzom megcsókolni. :s

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó lesz egy puszi is. Nem kell sietned.
2012. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell elkapkodni. Majd amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje, akkor legyen.
2012. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Emlekszem nekem az elso csok szamomra valahogy nem volt az elso...es sem a masodik nem volt azaz "elso", sem a harmadik:d.Viszont a negyediket tartom igazan az "elsonek" Legeloszor nagyon feltem es megijedtem.. es rogton azutan a szemebe mondtam,hogy maradjunk inkabb csak baratok..Mondanom sem kell, azota nem beszelunk:)) DE csak 13 voltam es o 14 vagy 15. Nem muszaj egybol csokolozni,lehet kezdeni a szajrapuszival vagy akar a sima puszival,kezfogas es semmi extra. Lassan de biztosan ;):) 15/l
2012. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!