Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogyan engeszteljem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Megbántottam a barátnőmet: Siettetem a szexet, volt hogy sokáig csak dacból nem írtam neki, vagy adtam neki puszit, mert úgy éreztem Ő is tehetne többet a kapcsolatba, egyszóval önző, arrogáns és durva voltam. Nem akadt ki rajta, nem vitázott, de magában őrlődött hogy miért szívózok vele. Önként, magamtól kértem őszintén bocsánatot tőle. Akkor elmondta hogy nagyon rosszul esett ez neki és hogy vegyek vissza az arcomból. Nem csalódott, de a bizalomban esett egy ilyen csorba, amit mindenképpen szeretnék kijavítani. Szerintetek hogy tudnám ezt megtenni?
2014. okt. 24. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy éve járunk
2014. okt. 24. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elviszed egy romantikus vacsorára, ki tudod engesztelni. :)
2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj innentől kezdve normálisan, ennyi elég szerintem.
2014. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szál virág, őszinte bocsánatkérés... és kérd meg, hadd kezdjetek mindent tiszta lappal!


És ezek után hagyd, hogy az ő tempójában haladjanak az események...

2014. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!