Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég megismerkedtem egy...

Nemrég megismerkedtem egy férfival akinek van két kisfia. A baj az, hogy ő nem tudja elfelejteni a halott feleségét, mindenhol az ő képei vannak. Szerintetek van így értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Így nincs értelme, de ezt szerintem te is tudod.
2013. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

A képek a gyerekek miatt is kint lehetnek, nagy törés lenne nekik ha levenné őket...

Ha kölcsönös a szimpátia próbáld meg, de szerintem a képek maradni fognak a gyerekek miatt. Téged zavar ha az anyjuk képe kint van a falon?

2013. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
miért kéne elfelejtenie? a felesége volt, szerette, s van tőle két gyereke. nem egy ex, nem összevesztek, meghalt.
2013. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha csak a képei vannak kint, akkor nincs gond. Nem várhatod el tőle, hogy nyomtalanul elfelejtse őt, ráadásul ott vannak a gyerekek is.

Ha viszont úgy értetted (illetve én értettem így), hogy nem kész egy új kapcsolatra, vagy esetleg csak menekülne, mert ezt látod rajta (NEM a fényképek miatt), akkor annak nincs értelme.

2013. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Az miért baj?


Én a gyerekek szemével tudom nézni ezt a dolgot.

Ha egy ismeretlen nő miatt apám eltüntetné a halott anyám képeit,én biztos kiakadnék rá,nem is kicsit!

2013. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3-nak igaza van, és te sem gondolhatod komolyan, hogy egy halott nő vetélytárs. De mindenkor tiszteletben kell tartanod, hogy ő a gyerekei anyja, a gyerekek miatt holtában is szeretnie kell.
2013. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny de ezt nem tudom elfogadni.
2013. szept. 1. 21:28
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyok féltékeny de ezt nem tudom elfogadni."


Így jártál!

Ha apámnak lenne ilyen nője (sajnos nekem is elhunyt édesanyám 6 éve),én meg őt nem tudnám elfogadni!

2013. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tudod elfogadni, akkor nincs értelme, inkább hagyd békén szegény embert.
2013. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, jobban jártok, ha külön váltok, ennek nincs értelme.
2013. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!