Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sadqwr fjejge84 kérdése:

Van egy lány nagyon tetszik sok ideje fűzőm, én is tetszek neki, de ő nem érez többet barátságnál, hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Én: 16/F

Ő: 15/L



2014. dec. 16. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy elfogadod és barátként kezeled, vagy ha nem megy, fáj, lelépsz, nem beszélsz vele többet. Sajnos hiába vagy te iszonyú jó srác és viselkedsz lovagként, ha nincs meg az összhang/kémia/közös hullámhossz vagy ki minek nevezi, a fejeden is pöröghetsz, akkor is csak egy nagyon jó barát lehetsz. Evvan, ha a szerelmet ki-be lehetne kapcsolni valószínűleg nem lenne ennyi szomorú dal, vers, regény és öngyilkos.
2014. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem a szerelmem vallotta be pár napja, hogy elmúlt a szerelem és nem tud úgy rám tekinteni mint eddig. Csak egy bizalmas, jó barátként. Iszonyúan összeszakadtam, hiányzik a lelkem, amennyit ő adott el is vett ezzel.


Most komolyan, egyik napról a másikra szerelemből, már csak barát akar lenni... Nem, nem bőgtem még ki magam az éjszakák alatt, férfi létemre.


Sajnos ahogy mondja az előző, ha csak úgy ki-be lehetne kapcsolni akkor nem lenne annyi. Ez van, lehet egy szempillantás alatt szerelmes valaki, és egy szempillantás alatt el is veszítheti ezt az érzést.


Maradj a barátja, de ne úgy, hogy te is barátkozol vele.

Érezz többet. Így ő is tudni fogja.

Lehet hogy villámcsapásszerűen beléd szeret majd egyszer.

2014. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!