Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket zarvana ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zarvana ha egy 15 éves fiúnak nagy az orra?

Figyelt kérdés
Oldalról nézve nagy, de nem görbe, se nem kampós, csak egyszerűen nagy. Lányok még nem tették sosem szóvá, bár 1-2 pisze orrú fiú osztálytársam szólt már be miatta. Csak az utóbbi időben el kezdtem gondolkodni azon, hogy vajon a lányok mit gondolhatnak róla. Valaki leírná a véleményét?

2016. febr. 23. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mutatsz képet, akkor megmondom, hogy sztem milyen
2016. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem értem miért kell kihangsúlyozni, hogy 15 éves vagy :)

Kinek mi jön be, valakinek ez, valakinek az. Nekem is pisze orrom van, valaki azt mondja, hogy aranyos, valaki meg azt, hogy turcsi az orrom, nem szép. De pl. páromnak megint csak érdekes formájú orra van, amit én kifejezetten szeretek rajta. Ne foglalkozz a fiúk véleményével, a lányok meg... hidd el, aki szeret az az orroddal együtt szeret :) Remélem tudtam segíteni :) 16/L

2016. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani.
2016. febr. 23. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is nagy orrom van lány létemre, de én nem foglalkozok vele. Fogadd el te is így magad. :)
2016. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagy orr, ahw <333
2016. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább ha tényleg nagy orrod van, orulj neki mert ki tudsz vele elégíteni a csajt
2016. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!