Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan vagy volt mar veletek ilyen hogy eddig nem tetszett valaki de kiderult hogy en tetszek neki es ezutan nekem is megtetszik o?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
???nem értem:D
2016. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja es 15L vagyok
2016. febr. 23. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen van! :)

Valahogy így vagyok én is.

2016. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerek egy fiut mar regebb ota es eddig nem tetszett de most kideult hogy en tetszek neki es most ugy erzem h en is kedvelem ot csak nem tudom h ez lehet hogy csak azert van mert ezt elmondta nekem
2016. febr. 23. 21:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a 2.-nak! Ment a zold kez;)
2016. febr. 23. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Velem is volt ilyen hogy nem igazán figyeltem fel egy lányra de kiderült hogy ő érdeklődik irántam és ezután átfutottak a lehetőségek az agyamban meg azért emiatt jobban "megnéztem magamnak" az illetőt, szóval hogy hogy néz ki stb. és végtére is a pozitív dolgokat kerestem benne és mivel találtam is, emiatt elkezdett tetszeni.
2016. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi!
2016. febr. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!