Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok? 16L

Figyelt kérdés
Meg soha nem volt barátom, soha nem csokóloztam senkivel és fogalmam sincs ,hogy honnan tudom meg hogy szerelmes vagyok-e valakibe.

2016. febr. 24. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzed a pillangókat a hasadban:D eddig én se hittem ebben mostanáig... Nagyon idegesítő tud lenni😂
2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pillangó hatás 1,2,3:)
2016. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Unpredictable ***** válasza:
Jaaa, lányoknál nagyon tudnak röpködni ahogy hallom...
2016. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj draga azt hidd el tudni fogod.Az viszont egyaltalan nem biztos hogy egyutt leszel azzal akibe eloszor beleszeretsz,de az sem hogy akivel eloszor osszejossz ot szeretni fogod.
2016. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd érezni fogod, és tutkóra tudni, hogyha az leszel, nem lesz kérdés, hogy az vagy-e.
2016. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves ifjú hölgy!

Elég hihetetlenül hangzik, de tuttira tudni fogod, ha beleszeretsz valakibe. A szerelem mindent elsöprő érzés. Minden mást háttérbe szorít és kicsivé zsugorít. És csak állandóan a szeretett fiú fog a fejedben keringeni, mindig őrá gondolsz, és alig várod, hogy találkozhass vele.

Szóval nyugi, tudni fogod...

2016. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!