Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Apró jelek hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró jelek hogy szerelmes beléd egy férfi?

Figyelt kérdés
Példákat.. Légyszi. Elég tiltott a számomra, de lehetséges hogy szeret.

2016. febr. 24. 19:12
 1/8 anonim válasza:
A válaszokra én is kíváncsi lennék:)
2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Miért tiltott?


Esetleges jelek: mindig keresi a társaságod, kíváncsi rád, kíváncsi, hogy mi történik veled, ergo érdeklődő, figyelmes, külön figyelmet fordít rád, esetleg zavarban van a közeledben, meg akar felelni, próbál megnevettetni, és figyeli, hogy tetszik-e a poénja, ilyesmik...

2016. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
olyan nincs
2016. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Kimaradt, hogy esetleg bókolgat, próbál a kedvedben járni, odafigyel rád minden tekintetben, vagy gyakran és hosszasan néz, vagy elkapkodja a tekintetét és zavarba jön, esetleg hozzá-hozzáér valamely testrészedhez, szóval keresi a testi kontaktust is. Bár mindezek azért még nem konkrétan a szerelem jelei, csak az, hogy nagyon vonzódik hozzád, tetszel neki, többet is szeretne tőled. Ha szerelmes is, akkor minden percben veled akarna lenni, csillogó szemekkel néz, stb.
2016. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hogy miért tiltott? Nem akarom olvasni a gyűlölködő válaszokat, azután hogy leírom.

2016. febr. 24. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Privátban sem mondod el? Csak azért érdekel ennyire, mert én is hasonló "tiltott" dologban vagyok. Illetve nem vagyok, csak vágynék rá.
2016. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megőrjít egy konkrét férfi, akit nem igen kaphatok meg.
2016. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

az a helyzet, hogy nem mindig vannak jelek, vagy azok nem mindig egyértelműek.


vannak olyan srácok (sajnos én is ilyen típus vagyok), akik nem nagyon adnak egyértelmű jeleket. nem kezdeményeznek elég határozottan. sőt ők maguk sem mindig képesek a nekik adott jeleket értelmezni és ha nem kapnak olyan egyértelmű bátorítást, ami már szinte kiszúrja a szemüket, akkor lehet, hogy nem is lépnek semmit, inkább keseregnek és beletörődnek, hogy semmi esélyük...

2016. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!