Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a bő 30-as éveire se volt még szerelmes, annak mi a lelki háttere? N

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen ismerőse? Miért van az, ha valaki szinte műfajt teremt abból, hogy lányokat hódít meg, fél évig udvarol nekik, mire össze jönne, elmúlik a fellángolása. Most nem arra gondolok, hogy szoknyapecér, egót növelő, szexmániás, hanem szeretne párkapcsolatot, de egyik se felel meg neki, megismeri őket és kiábrándul, még szexig se megy el mindig.Ennek mi az oka?
2016. febr. 23. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Több lehetséges, de annál biztos oka van: 1. túlzottan válogatós, 2. fél a kihívásoktól (ami megedzené lelkileg is), 3. anyagias-érdek-számító ember (+nem biztos, hogy hosszú távra tervez).
2016. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg millio oka lehet. Vagy anyuka kisfia es azt se tudja mi az hogy parkapcsolat mi abban a jo igy szuksege sincs ra max csak mert tarsadalmi elvàràs vagy egy megkeseredett pesszimista ember akinek alapbeàllitottsága hogy semmi nem jo ahogy van ez abbol is latszik ha nincsenek baràtai se ilyenek a nőgyűlölők is akiket sokszor utasitottak màr el vagy szimplàn önös celjai vannak csak ha eszik iszik szexel màr boldog szoval nem motivàlt jot tenni a tàrsadalomban v csupàn egy nőveli lyeneken làtszik pl hogy a munkàjukkal sem teremtenek értéket csak bemennek dolgozni meg haza mert muszaj. De ragozhatnàm időtlen időkig a lényeg hogy menthetetlenek és bàrmelyik nő probàlnà is felnyitni a szemüket h a szerelem jo,csak az idejét pazarolnà és tönkre is mehetne bele a végén lelkileg. Az ilyen ember lehuzo ereje nagyobb mint egy nőnek az àlmai vágyai energiàja.
2016. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy feltehetően kiemelkedő intellektussal bír és idejekorán belátta, hogy a nőkben nincs mit szeretni.
2016. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A célhoz keres embert, elképzelt egy Nőt magának és nem enged az igényeiből. Van ilyen kollégám, full maximalista, minden téren. Munkatársakat találni mellé szinte lehetetlen, bár van 1 nő a részlegen akivel hajlandó beszélgetni. Nem tudom, hogy egyáltalán megszületett-e már az a Nő aki megfelelne neki, szerintem ha így fejlődik a robot ipar, akkor talán lesz némi esélye.

Állítása szerint szeretne családot, de nem talált még olyan Nőt akihez külsőleg-belsőleg vonzódni tudott volna. Női szemmel nézve jó pasinak tartják, kifejezetten igényes, modoros, sokan le hímsovinisztázzák, de szerintem ugyanolyan maximalista a férfiakkal szemben is minta Nőkkel.

38F

2016. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell messzire menni, én is ilyen vagyok. Egyszerű az oka, megismerem őket és kiábrándulok. Bár mostanában már meg se ismerem őket és kiábrándulok belőlük.


Szerintem egyszerűbb és olcsóbb az élet egyedül, nem beszélve az elvárásokról.


Én pl szívesen laknék egy konténerházban/mobilházban, mert jó pár darab nagyon szépen néz ki.., míg az adott nőnek(nőknek) téglaház kell, 2 emelettel, nagy kerttel stb. Persze ő hozzátenni nem tud semmit, mert még 90e-et se keres, kerti munkát életében nem végzett, érdekes módon több milliós elvárásai azok vannak.


Mostanában többször találkozom irreális elvárásokkal, amik hallatán még jobban rögzül bennem az a tény, hogy jobb egyedül. Eddig is jól megvoltam párkapcsolat meg nő nélkül az életemben, nem hiszem, hogy a jövőben változna ezen bármi is.


kiábrándító dolog számomra még a dohányzás és a rinyálás. Pl munkatársnőm sír hogy jön a suli, gyereknek kaja befizetés 10e, kell még neki cipő, újabb 10e, és hónap közepén már nincs pénz a számlájukon. De az, hogy ő meg a férje, fejenként 40e-et dohányoznak el havonta a semmire... az eszükbe sem jut, mint felesleges kiadás. Az a probléma, hogy nem ő az egyetlen ilyen.



27F

2016. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Àllitolag csak a sajàt elképzeléseinket huzzuk rà a màsikra, aki nem is olyan mint ahogy képzeljük v akarjuk, és az illető vagy alkalmazkodik a képünkhöz, elvàrásainkhoz, vagy különben el lehet menni.
2016. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Igazad lehet. :-) Mindig körbe rajongtak a férfiak bárhová mentem, ő feltűnően tepert, kb.a 160. nője lettem volna, végre viszonozni is tudnám, erre most rövid zárlat,fél év udvarlás után rájött, hogy még se. Pedig nekem csak ő kéne, igen talán várok még a robot ipar fejlődésével, hátha át tudnak programozni az ő elképzeléséhez.
2016. febr. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!