Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Majdnem 7 év naturál edzés...

Majdnem 7 év naturál edzés után elkezdeném első kúrámat. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Egyszerűen 7 évvel ezelőtt beleestem ebbe sportba. Mondhatni szerelem első látásra. Abban a teremben kezdtem el edzeni, ahol ott volt Vörös Zoli, és akkor tudtam, hogy olyan akarok lenni mint ő.

A motivációm egyre nagyobb, mindig mindent beleadok, nincs olyan , hogy most nincs kedvem. Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de nagyon figyelek mindenre, úgy érzem ez az a sport ,amire születtem. És bármit kész lennék feláldozni ezért a sportért, tudjátok, az az érzés,amikor elismernek. A kitartás, a szenvedés, vér, verejték, düh, elszántság, minden ami kell ehhez a sporthoz, bennem van. Tudom, kicsi az esélye, hogy sikeres leszek, de én hiszek magamban. Nekem ez az álmom.Nem tudjátok, mit éreztem amikor 13 éves kissráckènt láttam Zolit 220 kilóval szériázni, akkor ott eldöntöttem , ez az amit én akarok. El fogom kezdeni a kúrámat egy hónap múlva. Az érdekelne, nektek mi a véleményetek azokról, akik szteroidokat használnak?

Felkészültem az esetleges mellékhatásokra, mind mentális, mind szervi elváltozásokra. De azt kérdezem magamtól, hogy megéri -e? Hiszen 7 éve nagyon figyelek mindenre, elértem azt,ami már a maximumom naturálban, nagyobb már nem leszek. Lassan 21 éves leszek.



2015. ápr. 24. 18:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha versenyezni akarsz és nem a naturál INBA versenyen, akkor muszáj lesz cuccolni. De ezt neked kell eldönteni, ne tőlünk várd a hozzájárulást. De írod, hogy düh. Az minek kell, miért kell dühösnek lenni? :)
2015. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem éri meg.
2015. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az első JUMBO kúrádat? :DDD
2015. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen! Ez minden álmom. Van az a pont amikor őrültnek kell lenni ehhez. Ronnie szállóigéjével és kai mondatával élnék. "Mindenki testépítő akar lenni, de senki sem akar k.va nagy súlyokkal edzeni" . "Ott van 300 kiló előtted, nem kényszerít rá senki, hogy felemeld, de mégis megteszed. " ehhez düh kell, elszántság, őrültség. Amikor érzem hogy csak én vagyok, meg a vas, az isteni. Düh nélkül nem megy, kell hogy legyen.
2015. ápr. 24. 18:20
 5/32 A kérdező kommentje:
#béka Sustanon 250
2015. ápr. 24. 18:24
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Csináld csak, legalább eggyel több impotens, heresorvadásos, akivel nem kell versengeni a csajokért :D
2015. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Engem már valahogy nem érdekelnek a nők, az álmom a fontos.
2015. ápr. 24. 18:41
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

# 7/


Ja.Aztán amikor 20-25 év múlva meg amikor már családra vágynál,gyerekeket akarnál majd nem lehet.

2015. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező ezekkel tisztában van :)
2015. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönt a sorsáról. Ennek sincs értelme, hogy szidjátok. Nálam is megy tavaly óta cucc, de semmi baj nincs a cerkával. tudni kell mit mivel és mikor. És tudni, hogy mi legyen a levezetés, stb. Szóval ha nem viszed túlzásba és értesz hozzá, akkor kisebb a kockázat. Nem mondom, hogy nincs, de lehet csökkenteni. Ha ezt ő vállalja, akkor az ő dolga, ezért nem kell elítélni.
2015. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!