Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok, beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, beleszerettem az egyik osztálytársamba, ezt jelezni szeretném neki de nem tudom hogyan. Tudtok adni tippeket? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Én: Nem vagyok egy nyomulós típusú gyerek, új vagyok az osztályban. Kb 154 cm vagyok 7.-esen. Sportos testalkat, sok vidámság, barna haj. A lány akiről szó van: Barna haj, nem túl magas, nem túl alacsony, szép testalkat, sok vidámság, jó humorérzék.

2016. febr. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá,keresd a társaságát,nevettesd meg (viccet ne mesélj). Vagy pedig mondd meg neki,az a legtisztább.


18F

2016. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is tetszek neki amugy, de nem biztos csak jópárszor láttam ahogy engem bámul.
2016. febr. 27. 18:33
 3/10 A kérdező kommentje:
18F?
2016. febr. 27. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele sokat. 18/f
2016. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NE mond meg neki!!! Ez egy ősi baki, csak keresd a társaságát nevettetsd meg. És amíg nem tudod meg milyen típus (ha érzelgős megmondhatod neki, ha vadóc csak csókold meg egy jó alkalomkor) egyébként ezelőtt ne mond meg neki.

16/L

2016. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha esetleg írok egy verset neki erről az egészről, kinyomtatom (kézìrást nem ismerheti fel ezáltal), nem írom rá a nevem (nem tudja ki volt) és ìgy elrejtem magam. A kinyomtatott verset meg pénteken belerejtem a táskájába, hadd gondolkozzon a hétvégén ezen. A reakcióját meg majd végignézem hogy milyen, miközben próbálja (vagy próbálják a barátnőivel) kideríteni hogy ki az illető. NEM?
2016. febr. 28. 17:53
 7/10 KeepCalmAndGallop :D válasza:

Na ez az amire azt mondom h...SOHA NE ÍRJ VERSET EGY LÁNYNAK!! Mondjuk attól függ mivel van olyan lány aki azt mondja h "hűű" meg "hóó" de én határozottan nem az a típus vagyok aki értékelne egy szerelmes verset..boccs

15 L

2016. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne írj verset mert nem tudsz. Ebben biztos vagyok.
2016. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki kérlek...
2016. febr. 29. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bele szerettél mit töketlenkedel tegyél érte hogy sikered legyen!!
2016. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!