Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de nem merem elmondan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem merem elmondani neki! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Én egy lány vagyok elsőben ismertem meg először és úgy alakult ki hogy beleszerettem. A barátnőm is azt mondta hogy mondjam meg neki mert így rosszabb lesz. De nem merem. Jóban vagyok vele de nem tudom hogy mivan. Mostanában meg szokta kérdezni hogy van e házim. Nem szokott velem szemétkedni és néha szokott nézni. De tényleg nagyon tanácstalan vagyok!

#szerelem #tanácstalanság #szeretem de nem merem megmondani neki #vizonytalanság #nem tudom mi van köztünk
2016. febr. 28. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. Ha nem teszed meg lehet bánni fogod.

Nem tudom megállapítani idegenként, hogy néz rád a srác, de ha jóban vagytok nem lesz olyan nehéz elmondani. Valahogy utalj rá, vagy kérdezd meg egy beszélgetés alatt hogy van-e kiszemeltje, aztán a többi jön magától.

2016. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj neki egy keresztrejtvényt játék képen és a végén legyen benne a neved meg hogy szereted. Én csináltam ilyet és nagyon tetszett a lánynak anno.
2016. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2016. febr. 29. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg szereted sűrgősen mond el neki. Én túl sokat vártam és másé lett. Ne követsd el ezt a hibát.
2016. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!