Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Chaten hogy tudnék kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten hogy tudnék kicsit nyomulósabb lenni? Be akarok jönni neki.

Figyelt kérdés

Elég fura story, mert a fiú azt hiszi, hogy van barátom, ezért persze nem nyomul. De tudom, hogy szépnek és kedvesnek tart.

Hogyan lehetne kicsit több a dologból, anélkül, hogy megtudná, hogy nincs is pasim?


Köszönöm a segítő, nem megalázó válaszokat!

14/L


2016. febr. 29. 15:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szóval lehet, hogy tetszek neki, csak fél, mert azt hiszi, hogy nem vagyok szabad?

Beszéltem vele egy másik lányról, és amikor azt mondtam, hogy szerintem illik ahhoz a lányhoz, smiley-kat küldött.

Akkor semmi esélyem? :(

2016. febr. 29. 15:53
 12/21 anonim ***** válasza:
Lenne esèlyed ha megfogadnád amiket írtunk
2016. febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Na jó, elmondom, de tuti hülyének néztek:

Szóval van egy barátom, aki már nem sokat foglalkozik velem, és szerintem nemsokára vége lesz, de nem én akarok szakítani vele.

És ennek a fiúnak egy nagyon jó haverja az a fiú, akiről beszéltem.

Szóval ha azt hazudom a fiúnak, hogy már szingli vagyok, ő rögtön továbbadja a fiúmnak.

Értitek? :/

2016. febr. 29. 15:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Női nem... Soha meg nem értem.
2016. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De segítséget attól még nyújthatsz nekik...
2016. febr. 29. 16:07
 16/21 anonim ***** válasza:

Na akkor elmondom mi az abra, itt te a budos eletben nem fogsz ebbol jol kijonni.

Egy "foglalt" csajra meg -ha lat eselyt az ember- csak csak ranyomul, de ugy hogy a haverom csaja - az felejtos, mert gorenyseg.


Ha nem jo a mostani kapcsolatod, akkor lepj ki belole.

De mivel baratok igy meg akkor se biztos hogy kellesz majd neki, ha szakitottatok.

Es ez most total fuggetlen attol hogy tetszel e neki.


Joesellyel tetszel, kulonben nem chatelne veled (ez mar csak igy mukodik), de lepni biztos hogy nem fog, nem csak azert mert foglalt vagy, hanem mert a haverja noje, es az tabu. Mar azoknal akiknek van egy kis gerince.


Te annyit megprobalhatsz, hogy panaszkodsz ovatosan a baratodra. Hogy pl most is unatkozol, a Katinak milyen jo ot viszi a baratja ideoda, te is ugy szeretnel elmenni pl fagyizni/moziba stb...


Aztan ha raharap es megkerdezi hogy miert a Jozsi nem visz? Akkor johet a siras, a panaszkodas hogy most milyen rosszul erzed magad hogy pont neki kell elpanaszolnod, de mar nem birod magadban tartani (hja igen, a noi aljassag hatartalan), es szepen elsirod, hogy milyen rossz neked mellette, es minden vagyod hogy valaki elvigyen ideodaamoda.

Na ha ebbol se vagja le hogy azt varod hogy megvigasztaljon, akkor vagy nem akar, vagy elvei vannak, vagy menthetetlenul hulye.

2016. febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13-mas vagyok. Tessék akkor segítek:

A: tisztázod a helyzeted, hogy akkor hányadán álltok aztán beszélsz a sráccal a beszélgetés tudatában

B: egymásnak ugrasztod a kettőt azzal, hogy dumálsz a másik sráccal. Ha jó haverok, akkor hamar kiderül. ebben az esetben ha

B1: kedvel a mostani "barátod" akkor megvan az esélye

B11: kiszeret

B12: összevesznek

B13: megpróbál visszakapni

B2: nem kedvel akkor meg lefogja tojni


C: Elkezdesz beszélgetni, aztán összevissza magyarázkodsz ebből pedig te fogod a rövidebbet húzni.


Mérlegelj! :)

2016. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hmm... Köszi!
2016. febr. 29. 16:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha a mostani barátoddal nem érzed jól magad, akkor szakíts vele te. Aztán kereshetsz másik srácot. Ez ilyen egyszerű. Így senkit sem versz át, magadat sem.
2016. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Ja, ez a tökéletes megoldás, de ezt sosem fogja ép ésszel felfogni. :)
2016. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!