Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? Nem akarok szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nem akarok szerelmes lenni belé!

Figyelt kérdés

Szoktam látni egy fiút, amikor megyek a suliba. Már 2 éves minden reggel látom. Eddig csak közönséges volt számomra. Csak egy fiú. De egy fél éve, valahogy ahányszor meglátom gyorsan dobog a szívem, lepke szerű izék a mellkasomban. És mindig vigyorognom kell amikor mellém áll a villamosmegállóban. Most beleszerettem? Ja, meg ahányszor eszembe jut, hülyén nézek magam elé, és ilyen fura érzés van a szívem környékén. 15 éves lehet. Barátnője van, és valahogy féltékeny leszek ahányszor meglátom őket. De ez tök hülyeség!!! Hogy lennék féltékeny amikor nem is én járok azzal a fiúval!!?

Én nem akarok szerelmes lenni belé, mert akkor még nem tudom hány hónapig kell úgy állnom minden reggel hogy meg akarom folytani a csaját. Oké, ez nagyon hülyén hangzik. És majd megkapom hogy mit akarsz pasizni 13 évesen. Szó sincs pasizásról! Csak szerelmes vagyok. Tudtommal azt még lehet.

És sokan mondták hogy szeressek ki belőle. Könnyű azt mondani!


2016. febr. 29. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
"Most beleszerettem?" Utána meg leírod saját magadnak a választ. "Csak szerelmes vagyok".
2016. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor hogy szeressek ki belőle?
2016. febr. 29. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod szabályozni😊 Első voltam
2016. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak fellángolás,nem szerelem.A szerelemhez ismerned is kéne őt.

Sajnos erre nincs ellenszer,főleg,hogy el sem kerülheted őt,mivel suliba menet mindig látod.Próbáld meg elterelni a gondolataidat,nézz ki magadnak egy szingli pasit inkább,neki úgyis barátnője van:)Persze a te korodban ezek csak plátói szerelmek,de a legkínzóbbak tudnak lenni,pont azért,mert plátói:D

2016. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy lehet, hogy kívűl jól nézki, de belül üres, unalmas.;)
2016. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!