Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném picit féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném picit féltékennyé a barátnőmet anélkül, hogy rosszul süljön el a dolog, és később esetleg ne vágja a fejemhez?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem csinálnék amúgy semmi "olyasmit", de benne ébredjen fel a gyanú.

Olyan helyzet állt elő, hogy úgy tűnik, ez tudna kicsit pozitív irányba mozdítani a dolgokon.



2015. aug. 13. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tini...
2015. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de van olyan helyzet, amikor a féltékenységi jelenetek jobbá tesznek egy kapcsolatot? Nehezen hiszem. Van más megoldás is rá. Nyílt, őszinte kommunikáció nem megoldható?

Nem kioktatni szeretnélek, csak tudom, hogy nem jó úton jársz.

2015. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Rosszul fog elsulni, kesobb a fejedhez vagja, ezek utan meg van kerdesed?


Szerintem sem jo a kategoria. Epeszu (felnott) ember ilyen h.lyeseget nem talal ki.

2015. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van olyan lany a kornyezetedben (munkatars,osztalytars) ,aki nagyon csinos es a baratnod nem ismeri ,kozos ismeros sincs ,akkor mondhatnad hogy ez a lany elegge erdeklodik utanad ,mutatnal rola kepet (facebook pl).akkor te teljesen artatlan vagy viszont megis felebred benne a gyanu hiszen a lany csinos ,es teged akar:D
2015. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység szerintem csak mérgezi a kapcsolatot. Barátnőm is féltékenykedett egy időben, nagyon sokat veszekedtünk. Évekkel később egyszer mondta, hogy nem sokon múlt, hogy elhagyjon. Szerintem ne tedd!
2015. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos, amiket írtok, elismerem. Lehet, kicsit rosszul is közelítettem meg magát a kérdést is.


Régebb volt, hogy kicsit úgymond lankadt a figyelmem iránta, és akarva-akaratlanul kellemetlen helyzetek alakultak ki és eléggé sikerült neki felkeltenie az érdeklődésemet, és igen komolyan kezdtem dolgozni az ügyön, de míg csak beszéltünk róla, nem esett le nekem a helyzet komolysága.


Igazából nem féltékennyé akarom tenni, persze, felnőtt párkapcsolatokról beszélünk... csak most én kerültem olyan helyzetbe, hogy valahogy hasonlóan hatást kéne gyakoroljak rá, hogy nem olyan egyértelmű, hogy én mindig kéznél vagyok, hogy kicsit vegye észre magát, mert a nyílt kommunikáció eddig nem járt sikerrel ilyen téren, mert vannak dolgok, hogy hiába mondod, amíg valami nem kattan a fejben, addig úgysem esik le, úgysem áll át az agy, hogy most mi is van.

2015. aug. 14. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy ha nem vigyáz, elveszíthet. De egy harmadik felet behozni a dologba, pláne jól kitervelten... Szerintem az ilyen "tervek" soha nem végződnek jól.
2015. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a kérdés, hogy ezt hogyan lehet megoldani jól, de hatásosan?
2015. aug. 14. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tarts nagyobb távolságot. A féltékennyé tevés nagyon-nagy túlzás! Ne hívd fel minden nap, csinékj több programot nélküle - de maradj mindig figyelmes és rendes! Ez is elég lesz szerintem.
2015. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!