Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csináljátok ezt fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt fiúk? Mind hűtlenek vagytok, akik megtehetik? Miért?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal,vagyis ő kezdett rám hajtani,nagyon tenyérbemászó volt,naponta hívott találkozóra , hívott telefonon ,diák létére már jól kereső,dolgozó ember,intelligens stb. Azt vágtam rögtön,hogy csak le akar fektetni,mert folyton mondta,hogy menjünk fel hozzám,csak tévézni vagy valami. De persze én nem engedtem stb stb.

Erre mit látok???! Van barátnője már régóta!!!!

Hiába tudtam,hogy csak meg akar fektetni,de az durva,hogy így megvezetett ,azt mondta,hogy az exe megcsalta és ezért nincs b.nője most. Húú kicsit szíven ütött amúgy!

És nem ez az első amit látok,hogy hűtlen egy férfi,viszont ez az első,hogy így elhittem mindent,nagyon jól csinálta el kell ismerni! És még jó,hogy nem adtam meg magam.


2014. szept. 4. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak hűséges férfiak is :)
2014. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A cím is elég, a válaszra. --- nem szabad általánosítani.
2014. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért mert összefutottál egy görénnyel még nem kell általánosítani. Én tudod hányszor csalhattam volna meg a menyasszonyom? Hajjaj... De nem tettem soha!
2014. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

először is, nem megtehetik, hanem megteszik. másrészt vannak ilyen alattomos férfiak is, akik csak arra mennek, nem számít nekik semmi.

lépj túl rajta,sajnos ez van.

2014. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom facebookon esett le a tallér, szóval én bejátszanám, hogy üzenő falára kiirnám, hogy "ok, estére elfogadom a meghívást és ilyen ruciba megyek (valami egyértelmű ruhát bevágni). "


Legalább ország világ látja, mi van.

2014. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hm utolsó egész jó ötlet :)

azon is gondolkodtam,hogy szimplán elmondom a barátnőjének,most látom,hogy vannak közös ismerőseink ,és van rá esély ,hogy megismerjem személyesn és akkor véletelnül elmondom neki,hogy mennyire nyomul rám egy srác,facen meg megmutatom ki :D

amúgy igen facen esett le. amúgy voltak rá utaló jelek az életben is,ezért is tartózkodtam nagyon a sráctól. na de akkor is ez pofán vágott nagyon. ne értsetek félre nem éreztem iránta semmit,mert valami azt súgta,hogy nem stimmel a gyerek,de mégis durva,hogy így megvezetett

2014. szept. 4. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utóbbi stratégia a "túl szép ahhoz hogy igaz legyen" egyszerűen, ha már évek óta barátnők, de legalább fél éve barátnők lennétek el lehetne sütni.


De normál ember, pár hetes, hónapos ismeretégének még nem azt mutogatja milyen internetes hódolói vannak :P

2014. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ugyanígy nyugodtan fel lehetett volna tenni "fiúk" helyett lányokkal is :-P
2014. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megtehetném én is mert kib*szott jóképű helyes pasi vagyok! Nekem mégis csak barátnőm kell már évek óta, pedig nap mint nap lenne honnan szemezgetnem! Úgyhogy kérlek ne sértegess!
2014. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kurtz Bickle ***** válasza:

"akik megtehetik"


Az a helyzet, hogy a hűtlenség nem "tehetőség" kérdése. Fejben dől el. Attól még, hogy valakivel senki sem akar lefeküdni, nem feltétlenül lesz ő maga hűséges.

2014. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!