Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért csináljátok ezt, ha bejön nektek egy lány? Elkezdtek vele szívózni, csipkelődni, egy kicsit feszegetni a határokat. mire jó ez? Ha tetszik nektek egy lány, miért nem vagytok hozzá kedvesek és mindjátok meg neki? 19/L

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts,köszönöm,amúgy ezt a kisgyerekesebbek szokták csinálni:)
2015. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert az unalmas :)
2015. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szívózás, csipkelődés nagyjából óvodás szint... Én már az óvónéninek is a szemébe mondtam a frankót! Lökd ide a mákos tésztát babám
2015. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sokat segítettetek :)

2015. jan. 5. 00:05
 5/16 Stainless ***** válasza:

Szia!


Én nem szeretem egyből kiteríteni az összes lapot. Éreztetem vele, esetleg célzok rá de sosem mondom ki konkrétan. Ha összejöttem vele akkor jöhetnek a konkrét dolgok.

Azért csípkelődünk mert izgalmas, valamint ezzel is felderítjük a lányt. De én sosem sértegetően szoktam csak viccesen, aranyosan :D

2015. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:

Az egyik nem zárja ki a másikat.

És ha partner rá a lány,az a legjobb.

2015. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Stainless ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem gyerekes. más óvódás módjára szivatni, és más viccelődni. 22F
2015. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1) Ez nem csak fiúkra jellemző, hanem lányokra is.

2) Nem minden fiú ilyen.

3) Az ilyen embertípust hívják tsundere-nek a japánok.

2015. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert a masodik unalmas
2015. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki csinálja ezt, valami swag hülyegyerek?
2015. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!