Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda srácok, akik sikeresek...

Ronda srácok, akik sikeresek a lányoknál! Ti hogyan csináljátok, hogyan vagytok képesek elfeledkezni arról, hogy a külsőtők miatt minden lány utál titeket és nem akar esélyt sem adni nektek?

Figyelt kérdés
Próbálom elnyomni, néha sikerül, összejön pár csók lányokkal, de akkor is utána eszembe jut mindig, hogy á én ronda vagyok úgyis kaphat jobbat, így, ha jönne a kapcsolat elmenekülök inkább, mert nem hiszem, hogy tényleg jó lennék a csajoknak ilyen szar testi adottságokkal, mikor annyi helyes fiú van, aki még menőbb is nálam ráadásul.
2014. júl. 30. 12:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
-.-
2014. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Elárulok egy titkot. A lányok ezt a picsogást utálják...
2014. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen srácok nincsenek is.
2014. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#2 most adott itt a szent szöveget, hogy jaaj nem számít nekik a külső egyáltalán blabla..ha meglátnak 1 számukra ronda srácot aki esetleg oda mer hozzájuk menni, egyből a koptatásába is kezdenek csak mert nem jön be nekik, viszont, ha ugyanezt 1 számára helyes csinálja, már bizsereg is a nunika és mindegy mit mond az neki így is úgy is tetszik.
2014. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Komoly önértékelési gondjaid vannak. Ha egy csajjal csókolózol, akkor nyilván bejössz neki. De te bebeszéled, hogy csúnya vagy és ezzel mindent elrontasz. El kell fogadnod önmagad. Hogyan csinálják? Nem nyafognak a gyengeségein, hanem az erősségeikre gyúrnak rá( jó humor, jó szöveg, értelmes beszélgetés) Találd meg, miben vagy jó és azt erőltesd. 24/F
2014. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Humorral
2014. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jajj,mert unalmas már ez a szöveg.

Smárolt már,olyan hú de nagyon ronda nem lehet... Am is,mi az,hogy ronda? Mi számít annak? Ki szabja meg. Aki a barátnőimnek tetszik nekem nem szokott. Aki sztem baromi jó pasi,meg nekik nem jön be.

Hagyjuk már.

Önbizalom kéne a kérdezőnek,egy rakat.

A leírásából azt vettem ki,h az ő esete nem olyan,h senki le se tolja,hanem egyszerűen parázik,meg agyal hülyeségeken.

És bocs,ha bunkó stílusban írok,de a lányok tényleg nem szeretik az ilyen picsogást.

A kérdezőnek meg összekéne magat szednie,s barátnője is lenne.

2014. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
önbizalom..
2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Elárulok egy titkot. A lányok ezt a picsogást utálják..."


Én magabiztos vagyok, nem félek a lányoktól, de a külsőm miatt MINDIG el vagyok utasítva, ellenben azt látom, hogy amelyik srác tetszik a csajoknak külsőre, az bármilyen hülyeséget beszélhet, értékelik a lányok, és össze is jönnek vele...

2014. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9

Ez így van, aki tagadja, az hazudik, a lányok mind a külsőre mennek, aztán meg jönnek az álszent maszlagukkal.

2014. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!