Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, azt hiszem szeretem, de van barátnője aki szintén az osztálytársam. Mondjam meg neki hogy szeretem? Most hétvégén van a szülinapom, gondoltam elhivom de nem tudom hogyan hívjam, ott akarom elmondani úgy hogy félrevonom. A legjobb barátnőm szerint engem szeret a fiú mert a mostani barátnője több szempontbol is másolt már engem, személyisége szinte zéró. Nagyon félek neki elmondani, hogyan mondjam meg neki? Vgay egyáltalán mondjam el neki? Nagyon sokat vívódtam ezen, úgy érzem nem tudom már magamban tartani. És arra tudtok valami jó tanácsot hogy hogyan hívjam el?

2016. márc. 6. 10:49
 1/9 A kérdező kommentje:
17/l
2016. márc. 6. 10:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne kopizd a barátnőjét a shávót meg hagyjad békén
2016. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Husika, ha téged szeretne a fiú, akkor veled lenne. De nem veled van, hanem a barátnőjével, mert őt szereti.
2016. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te érzed ha téleg téged szeret akkor mond el neki

Viszont ha nem akkor nem érdemes beleavatkozni

2016. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sztem mondd el neki!! Lehet ha tudná mit érzel iránta,elhagyná a másik csajt!;)

Kérj meg valakit hogy foglalja le a csajszit amig beszelsz a fiuval:)

sok sikert!!

2016. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm és amugy nem én kopizom a barátnőjét, a barátnője másol engem pár dologban

én nem szeretnék ezzel semmi drámát, senkit nem szeretnék megbántani de valamiért úgy érzem ennek ki kell jönnie

2016. márc. 6. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor, ha elmondod, ő közli hogy ez hízelgő, de nem kellesz neki, elmondja a barátnőjének is, aztán az egész osztály azon fog röhögni, hogy kínálgattad magadat, de nem volt rá vevő? Ebbe belegondoltál?
2016. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszolóval egyet értek!

Én kapásból elmondanám a barátnőmnek a helyében, ő meg kibszásból mindenkinek az osztályban.

Ráadásul kevés gázabb dolog van egy lány "csaktekellessz" típusú szerelmi vallomásánál :)


Ezen kívül pedig ha a srác akarna tőled valamit, akkor VELED lenne....ez nem jutott el az eszedig?


Ennyi érv elég lesz?

2016. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hányadikba jártok?
2016. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!