Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Körülbelül 17/18 éves fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Körülbelül 17/18 éves fiúk véleményét várom. Szerintetek poztiív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Van egy srác, szerelmes vagyok belé és eléggé érdeklem.A lényeg az hogy a haverjai baromi fura dolgokat csinálnak akkor is bámulnak ha nincs ott meg akkor is gunyorosan mosolyognak rám , de ha a srác is ott van akkor igy kohogcsélnek eroltetetten ,meg bokszolják a srác vállát meg röhögnek..Viszont engem ez tökre beparáztat.És nem, nincs rajtam semmi fura.

Vagy ha így egyszerűbb akkor mit csinálnak a fiuk ha egy csajjal a gázságából foglalkoznak és mit amikor azért mert tudják hogy a haverjának bejön?Előre is thx :)



2016. márc. 6. 18:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*pozitív ... És még annyit mondanék hogy a leírtakból ez egyértelműen pozitív de ők ezt mindent tök úgy csinálják hogy egy külső szemlélő simán értheti másképp is.
2016. márc. 6. 18:58
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Keped van amit meg mutatnal hogy tenyleg nincs e rajtad valami fura?

Amugy jo jel lehet hogy nem tartanak szepnek de a sracnak meg tetszel es ezert piszkaljak

2016. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A haverjai bunkók. Nekem az osztálytársaim szinte mind ilyen. Borzasztó. :(

De azért sok sikert.

Ha tudok segíteni írj privátban.

2016. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem egóból de nem vagyok csúnya :) Fiúk körében népszerű vagyok (szintén nem egóból)
2016. márc. 6. 19:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Képet ne küldj neki! Én nem bíznék egy vadidegenben, akik képet kér.
2016. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha tudnad mennyi csaj kuldott mar ilyen olyan kepet egyiket se raktam fel sehova amugy meg akik helyett aki

Hivd el randizni

2016. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Partiba fognak/akarnak vágni.
2016. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen retek, hátráltató emberek a haverjai.

Sajnos manapság túl sok van az ilyenekből.

2016. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de ez a fiuknak miért jo? És ha nem tetszenek a fiunak akkor a havwrjai le se szarnanak szerintetek?
2016. márc. 6. 19:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszenél a srácnak nem beszélne a haverokkal rólad, nem tudnának rólad---> leszarnának... De így jó baszogatni a gyereket mert van mivel... :D Mi is szoktuk... :D

17/F

2016. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!