Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Körülbelül 17/18 éves fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Körülbelül 17/18 éves fiúk véleményét várom. Szerintetek poztiív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Van egy srác, szerelmes vagyok belé és eléggé érdeklem.A lényeg az hogy a haverjai baromi fura dolgokat csinálnak akkor is bámulnak ha nincs ott meg akkor is gunyorosan mosolyognak rám , de ha a srác is ott van akkor igy kohogcsélnek eroltetetten ,meg bokszolják a srác vállát meg röhögnek..Viszont engem ez tökre beparáztat.És nem, nincs rajtam semmi fura.

Vagy ha így egyszerűbb akkor mit csinálnak a fiuk ha egy csajjal a gázságából foglalkoznak és mit amikor azért mert tudják hogy a haverjának bejön?Előre is thx :)



2016. márc. 6. 18:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
Először kérdezd meg magadat, hogy valójában szerelmes vagy-e,és ha igen, akkor csak bátorítani tudlak, de ne erőltesd a dolgot... inkább próbálj meg felé barátilag közeledni egy ideig, és lehet hogy ő is könnyebben veszi majd így. Nehéz egy srácnak néha beismernie önmagának is, ha szerelmes, nem hogy még a haverok is rátesznek a sok hülyéskedéssel.:D
2016. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs jobb dolguk nem hogy azzal foglalkoznanak ami fontos
2016. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkineeek ☺Igen szeretem visszavonhatatlanul bele estem mar par e eXD
2016. márc. 6. 20:03
 14/18 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok de szerintem ez elég gáz...talán 14-15 évesen még nálam is előfordult, de ebben a korban...felnőhetnének
2016. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pontosan
2016. márc. 6. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Hasonlo hejzetem volt, de en elfogom hivni mozizni😊
2016. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Hopp egy pedo(2. válaszoló)...Am a haverjai csak azér csinálják h észrevegye a fiú amikor ránézel v próbálsz jelet adni....
2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2016. márc. 7. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!