Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem rég megismertem itt egy...

Nem rég megismertem itt egy lányt. Gyönyörű, kedves aranyos, szingli, és magányos. De nem merek felé nyitni, még ha biztat is, mert kevésnek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg meseszép lány, az arca, a haja az alakja a stílusa.. El vagyunk, beszélgetünk, említette, hogy szeret velem beszélgetni. Meg hogy ne az eszemre, hanem a szívemre hallgassak és küzdjek. De egyszerüen kevésnek érzem magam hozzá, egy senkinek, elbújhatnék az exei mellett, pedig annyira csodálatos lány, és itt lenne egy alkalom, hogy legyen valakim. Hogyan tudnám legyőzni ezt a súlyos önleértékelést? Trolkodo barmok kérem csillaggal jelezzék, a rosszindulatú, szitkozódó hozzászólásukat, hogy el se kelljen olvassam, a normálisakat pedig köszönöm.

2015. ápr. 17. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
*ht ha még bíztat is és te továbbra is itt sírsz, akkor nincs mit mondanom.
2015. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kevésnek. Ha itt gyakorin ismerted meg akkor sokkal több vagy mint az exei közül bárki.

Mert ugye mindannyian tudjuk, hogy mi akik itt gyakorizunk, egy magasabb szellemi tudást képviselünk. ;)

2015. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Turbózd fel az önbizalmad vagy told el a biciklit. Nagyjából ez a két verzió jut eszembe. Persze fogalmazhatnék tapintatosabban is, de a lényeg ez lenne.
2015. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*©™ Passzold át nekem.
2015. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy a lány milyen és milyenek voltak az exei, hanem próbáld meg megvizsgálni magadban, hogy miből indul ez az önleértékelés. Szerintem írj egy listát, amivel elégedett vagy magaddal kapcsolatban, és amivel nem, és ha sok olyan van amivel nem, azon próbálj változtatni. De elsőnek is örülj, hogy ilyen lányt találtál és biztat és te érdekled, és fogadd el a közeledését! Találkozzatok és beszélgessetek sokat..:) Amúgy meg a szerelemben nem a külső számít, ezt tapasztalatból mondom..Én pl. nem a legszebb barátomba voltam a legszerelmesebb, hanem épp hogy egy olyanba, aki után nem fordultak meg az utcán a csajok, de nekem a személyisége miatt ő volt a legszebb. :) Szóval szedd össze magad! ;)
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dobj már egy képet.
2015. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ismerem ezt a lányfajtát...többnyire azokat biztatják akikről tudják hogy úgyse lépnek, de brahiból bátorítanak....ha mégis rámozdulsz lehet meglepően hangzik de előfordulhat hogy zavarba jön hogy "hát most mégis mit akarsz..." akár egy részleges amnéziás
2015. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt az idő megmarkolni a tököd és elhívni valahova.

Ha visszautasít, legalább tudod, hogy felesleges reménykedned.

Ha pedig sikerül összejönni vele, akkor nyilván vonzónak és értékesnek lát, ergó nyugodt szívvel lesz..hatod, milyenek voltak az exek.

24/F

2015. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5

A listát felseleges lenne megírni, mert mindent gyűlölök magamon. Ő egy gyönyörű szép karcsú, formás lány, szép arcal, megjelenéssel. 18 éves, egy évvel fiatalabb nálam. És úgy gondolom, hogy egy ilyen küllemü lány mellé egy sportos izmos fiú illik, hisz én a strandra se mernék kimenni vele. És úgy gondolom százszor jobbat érdemel, de e mellett nagyon tetszik, és akár hajnali 1-2 ig beszélgetünk. három napja hogy ismerem, s eddig több mint 1600 üzenetet váltottunk. Messze lakik sajnos. Az érdekes, hogy ugyan abba a városba vágyunk, ugyan az a zene stílus, ugyan azt a márkájú autót, de még a típust is, ugyan azt szeretjük. Sok a közös, kivéve a külső, az ég és föld, vagy inkább pokol.


6

épp ő is egy képet kér rólam, de nem merek küldeni, mert félek, hogy nem azt lát amire számít és megromlik ez a kapcsolat. Bár mondta, hogy ez nem így lesz, és hogy neki nem lényeg, de tudom, hogy ez nem így van, hisz a külső igen is fontos. Nem küldök képet. az utolsó is 5 éve, az általános sulis tablóra készült, ami kötelező volt sajnos a meghívók végett..

2015. ápr. 17. 19:51
 10/15 anonim ***** válasza:

ismersz egy meseszel singli lanyt?

es nem irsz ra??

jol vagy?


komolyan... irj ra facen.

probalkozz.

semmi extra nem kell. csak erdeklodj iranta.

hogy telt a napja. mit tervez a jovoben. miket szerrt csinalni.

ezeket te is elmondod.

es ha bejossz neki taliztok.

beszelgettek.

semmi bonyolult.

de ne habozz.

singli szep csaj ritka..


18/f

2015. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!