Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mindennap beszélgettem. Ez ment 3-4 hónapon keresztül. Többnyire ő írt nekem, volt, hogy én. Fel is hozta, hogy esetleg eljönne, és találkozhatnánk, mondtam, hogy persze, meg szívesen lennék vele. Illetve, hívott fesztiválozni, koncertre, csak még egy laza félévre van mindegyik program.

Viszont, lassan 2 hete nem beszéltünk és nem tudom, hogy mi történt, mit gondoltak? Az 'utolsó héten' inkább én írtam neki, most meg egyik napról a másikra nem beszélünk.

Előre is köszönöm!



2016. febr. 27. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet más lány van a képben, de szerintem írj rá és kérdezd meg tőle.:)
2016. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

először is mérlegeld magadban; szerintem (saját tapasztalatból kiindulva) 3-4 hónap rengeteg időt, ennyit egy talira a helyedben nem várnék..egy pasi legyen tökös tudja mit akar, ráadásul te is céloztál h benne lennél személyes ismerkedésben és még azzal is jelezted h te írtál neki. Neten ismerted meg őt? Mert akkor is min 2-max 1 hónap után elkellett volna téged hívnia ha igazán akarna valamit..első talira meg fesztiválozni hív ahol ezer ember van mindenki részegen mulat és tombol? Fura ez nekem..vigyázz h nehogy csak arra használjon..

másrészt milyen messze laktok egymástól h ilyen programmal huzakodott elő?

2016. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi 2 hét vagy 1 hónap után
2016. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!