Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik nap járna velem, másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füles Anikó kérdése:

Egyik nap járna velem, másik nap utál! Mit tegyek? Több info lent

Figyelt kérdés
Egy sráccal másfél éve nagyon jóba vagyunk. Ő is szeret(állítólag), én is szeretem őt. Minden reggel találkozunk, beszélgetünk. Egyik nap azt írta nekem,hogy utál, soha nem jönne össze velem stb... Másik nap meg már a "járásunkról" beszéltünk. A haverjai semmit nem tudnak. Én teljesen össze vagyok zavarodva. Szívemből szeretem őt. Sokat veszekedtünk mostanában. Múlthéten fél napot közösen töltöttünk és mindent elfelejtve boldogok voltunk. Teljesen össze vagyok zavarodva. 13/L
2016. márc. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan, nem való neki még kapcsolat.
2016. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem igazan szeret, eretlen zoldfulu.
2016. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Na gondolom, egy idősek vagytok (kb.) bármennyire furi, ez valahol normális:D mármint ez az egész:)

Gondolom, te sem tudod mindig, hogy mi és miért lenne a jó, benned is kavarognak az érzelmek...benne is, csak amíg te ezt kevésbé, mutatod ki, ő ezen a módon! Te szeretnéd ha együtt lennétek, de abba bele gondoltál már, hogy mi van ha tényleg össze jöttök? Te is megijedsz kicsit, nem?:) Ő fél lekötni magát, és ennyi idősen nehezen fejeztek ki az érzéseiteket:) hagyj neki egy kis időt:) el fog dőlni:) havának valami kérdésed írj nyugodtan, talán tudok segíteni, és most is sikerült, remélem:) nyugi:)

2016. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló. igen, tudtál segíteni.

most betegségemből kifolyólag 2hete nem találkozuk. észrevettem vele kapcsolatban "lépéseket":

1. próbál megint eltölteni velem egy napot

2. többet beszél velem

elfelejtettem leírni,hogy neki volt egy másik kapcsolata ami engem összetört régen, de most próbál igazat mondani, csak már nehezebben hiszek neki. az a baj,hogy még most is szeretem

2016. márc. 8. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:) utolsó vagyok:)

reméltem:)

ezek jó, jelek, próbáld kicsit biztatni, de kikötni hogy csak az igazat:)

értem:( tudod, ilyenkor még mi fiúk (én ezen már átmentem, és van némi tapasztalatom) képesek vagyunk meggondolatlanul dönteni, de ez a tisztességesebb fiúknál max egyszer fordul elő:)

én most 16 vagyok, és egész idáig nekem is meg volt a kálváriám:D most 9 hónapja nagyon is boldog vagyok:)<3 ha gondolod mesélhetek hogy pontosan mi hogy is működött velem a ti korotokban, vagy milyen így párkapcsolatban (ti "nyelveteken van barátnőm") akkor szívesen mesélek priviben (azt ink. ott nem ide tartozik :D ) remélem segítettem:)

2016. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!