Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz a srác, ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a srác, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a fiú mindig engem néz, ha mögötte ülök, akkor meg hátra nézeget rám, mindig a közelemben van, amikor mással beszélek, rögtön ott terem, a barátai ugratják amikor a közelében vagyok, vagy néma csend lesz, a barátnőim engem is egyszer zavarba hoztak vele kapcsolatban, ő meg csak néz.

Mondjuk sok időt töltünk együtt, mert barátok vagyunk. Még le is utánozza a mozzanataimat, amikor ülünk, a közelemben meg totál esetlen lesz, össze-vissza beszél, mindig poénkodunk, stb...


De ha barátnője van, akkor miért csinálja ezt?


A srác 20 éves, én meg 17 vagyok.



2016. márc. 11. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mert tetszel neki :)
2016. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
mert valahova nézni kel csukot szemel hüén nézne ki
2016. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán mert a barátja vagy?

Persze, lehet, hogy érez "többet" is, de az is simán elképzelhető, hogy egyszerűen csak nagyon fontos barátja vagy neki.

2016. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem eddig is, hogy tetszem neki, nekem is tetszik, de így hogy barátnője van... csak fájdítjuk egymás szívét. Belerondítani meg nem szeretnék, ugyanis a barátsága fontosabb is, viszont így nem tudunk tovább lépni a kapcsolatunkban. Nincs megelégedve a mostani barátnőjével? Vagy az nyomul rá?
2016. márc. 11. 14:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én a barátja vagyok. (Fiú-lány barátság) amiben mindketten többet éreznek, de egyikük sem meri elmondani.
2016. márc. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!