Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem nem tudom mit csináljak most? Többi lent.18/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú(20), 2 éve "járunk" (nem igazán nevezném járásnak mert ez sose volt kimondva, de soha nem csaltam volna meg és ő sem). Voltak kisebb nagyobb szünetek párszor (1 héttől-2 hónapig). Számtalanszor megígértem hogy nem fogok kibékülni vele többször, de nem bírok nélküle élni. A szünetek folyamán ő is volt mással és én is, de elmondása szerint ő is rosszul érezte magát, és én is. Nem a szex köt hozza hiszen nem feküdtem le vele, pontosan azért mert 5 hónapnál tovább folyamatosan soha nem bírtuk összeveszés nélkül. Kb egy hónapja apróság miatt összevesztünk az én hibámból, most nem hajlandó beszélni velem. (máskor mindig miatta és én megbocsájtottam neki) Mitévő legyek? Tényleg nagyon szeretem. (bocsi ha hosszú lett)

2016. márc. 11. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell érned, hogy beszéljen veled. Utána nincs más dolgod, mint elmondani ugyanezeket neki is. Ha ő is rosszul érzi magát nélküled, akkor nagy valószínűséggel meg fog bocsátani.
2016. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felhívtam és elmondtam hogy hiányzik..erre letette a telefont
2016. márc. 11. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megkaptad tőle a választ. Lépj tovább.
2016. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes tovább lépned.
2016. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!