Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Barátok vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátok vagyunk de én beleszerettem.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy új suliban keztem ezt az évet és megismertem őt. Egyre többet beszélgettünk és egyre jobb barátok lettünk nekem ez idő alatt végig volt barátnőm de nem szerettem...csak azert voltam vele eggyütt hogy ne unatkozzak. Neki nem volt barátja de ez nem is érdekelt mert akkor még azt hittem hogy én soha nem tudok beleszeretni senkibe mert az addigi barátnőim iránt semmit sem éreztem.....de aztán jött ő gyönyörű kék szemekkel és szőke hajjal. Akkor jöttem rá hogy szeretem amikor eggyik nap elmondta hogy van barátja és akkor beütött....féltékeny voltam és álandóan letörtnek éreztem magam és akaratlanul is csak az jár a fejemben hogy mért azzal a gyerekkel van. Mert hát nem akarok nagyképűsködni de az a gyerek csúnya nagyon és még barátnője sem volt soha. Én pedig már voltam vagy 30 nővel és szinte minden lánynak tetszem....de komolyan még soha sem utasítottak el ha a elmegyünk bulizni a haverokkal mindig nővel megyek haza.....de ő mégsem vesz észre....inká van azzal a nyomorékkal...lányok mongyátok meg nekem hogy miért van ez???? Őrülten szeretem. Kérlek segítsetek.😭
2016. febr. 23. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
"Én pedig már voltam vagy 30 nővel" Talán lehet azt hiszi ő lesz a 31. a 32 előtt? :)
2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nagy kurwa vagy férfiaknak
2016. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a "My wattpad love" cimu konyvet... Es rajossz te melyik vagy es hogy miert...
2016. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőben van valami köszönöm

A harmadik,az szerintem sokkal egyszerűbb lenne ha leirnád a tanácsod.

2016. febr. 23. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj hogy eddig csak ri*ancokkal jártál akiket haza vihettél és megfektethetted és most találtál egy értelmes kedves lányt aki átlát rajtad és tudja hogy mikre vagy képes :)
2016. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo...de akkor most mit csináljak?? Kell nekem ez a lany.
2016. febr. 24. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!