Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. El...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HaNikaa kérdése:

Nem tudom mit tegyek. El merjem e neki mondani, hogy szeretem ennyi idő után? Vagy haggyam inkább? 16/L

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve bele vagyok zúgva egy srácba , amint megláttam mindenki más mellékessé vált . Már az első találkozáskor össze haverkodttunk , majd minden héten szerdánként találkoztunk (fejlesztő miatt) , nagyon sikat beszélgettünk és két hónap után megölelt és utána kezdve mindig néha irogattunk facebookon de élőben jobban szerettünk beszélgetni . Egyszer még a kezemre húzott egy gyűrűt is egy "hozzám jössz feleségül?" kísérettel .

Egy év egyre jobba lettünk volt hogy nem engedte hogy máshova üljek csak az ölébe . Aztán egyszer elmondtam neki de szerintem nem vette komolyan .

Kitalált egy játékot , ami arról szólt hogy egymás seggét kell csapkodni pontokra csak mert túl tengett bennünk a versenyszellem . Majd egy jó ideig nem láttam de már úgy két hónapja és úgy éreztem túlléptem rajta egy hónapra rá összejöttem egy olyan sráccal aki nagyon tetszett , de mikor központit írtunk azzal a sráccal írtam akin úgy éreztem tovább léptem de rájöttem abban a pillanatban hogy még mindig szeretem , majd elindultunk együtt ki miután végeztünk erre jött a barátom és hát elég szépen néztek egymásra majd még aznap szakítottunk a barátommal , de utánalévő héten mikor taliztam a sráccal megkérdezte ki volt ,ekkor rájöttem hogy féltékeny ,viszont elmondtam neki hogy szakítottunk ő meg csak röhögött nem értettem miért . Ezt hamar elfelejtette legalább is úgy tűnt és a "játékunk " hevében majdnem elcsattant egy csók ,lehet ha nem jön a csoporttársunk meg is történik de nem történt , ezek után mintha kicsrélték volna folyton bántott engem lekileg , sőt még ki is törölt engem facebookon nyári szünet előtt megígérte jogy bejelöl és majd talizunk egész szünetben azt vártam de nem keresett . Majd írtam neki amit meg se nézett ,de bejelölt utána facebookon és követni kezdett instagrammon ennek nagyon örültem de ezen kívűl semmi nem történt.

Szerintetek mi tévő legyek?



2016. márc. 13. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl alacsony az intelligenciahányadosod, és nem vagy képes sajnos értelmesen felvázolni a problémát, jelentéktelen dolgokat is beleírtál, átláthatatlan a kérdésed. De fuss neki újra, hátha összejön másodszorra.
2016. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a "sotoro" egy jóarc! :D


Amúgy, kérdező! Fogalmam sincs, hogy mi tévő legyél. Vagyis, de van egy ötletem, ami hót egyszerű: odamész hozzá, aztán megmondod a képébe, hogy "teccel!" és ennyi. Megmondod neki, hogy totál bele vagy esve, mint Móriczka a medvecsapdába és kész. Figyeld, hogy hogy reagál rá.


Amúgy nem valószínű, hogy féltékeny lett volna a srácra. Nem-nem. Csak érdekelte. Ezt azért tudjad. Sok sikert, aztán kitartást!

2016. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!