Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez reménytelen szerelem? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reménytelen szerelem? Még talán ő sem gondolkodik így?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, ő pedig 21. Kint tanul külföldön, és évente kb 1 hónapot van itthon. Egy városban lakunk, és jól kijövünk egymással, az ízlésünk nagyon hasonló.

Ő nem tudja, hogy már 4 éve fülig szerelmes vagyok belé, és barátként tekint rám. Mint már mondtam, elég jóban vagyunk, de nem annyira, hogy egyfolytában együtt lógnánk, mint "BestFriend"-ek.

Szerintetek kéne tennem valamit? A srác kicsit nyámnyila a korához képest, sosem volt barátnője.

Anyám szerint én is érettebb vagyok nála, pedig 6 év korkülönbség... nem kevés. :)

Tegyek valamit?



2016. márc. 14. 18:59
 1/3 anonim válasza:
89%
Ha ő nem lép ez iránt akkor neked kell! Szervezettek programokat amin majd elmondot mit is érzel iránta!
2016. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha egyszer ő nem szerelmes belém!
2016. márc. 15. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kell kiderítened..;)
2016. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!