Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerethet valakit úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethet valakit úgy a barátja, ha közben groupen szexben gondolkodik, ha vkit szeretek akkor nem akarom hogy más hozzáérjen nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy gyökér
2013. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de közben folyton féltékeny nem értem, dobnom kéne nem?
2013. szept. 13. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
a féltékenység önbizalomhiányt jelent, nem azt, hogy szereti az ember a másikat.
2013. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de érezteti velem, hogy szeret... meg folyton mondja is h nem tudná mi lenne vele nélkülem... stb. és őszintén mondja tudom... csak az ilyen dolgait nem tudom hova tenni, pláne hogy én nem akarom. A féltékenység meg szerintem vhol a másikba vetett bizalmat is tükrözi.
2013. szept. 13. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez gáz! Nem szeret. Attól, hogy féltékenykedik, még nem szeret. Tudod, a testvéredre is tudsz féltékeny lenni... mégsem vagy szerelmes anyudba.... Csak önzö és ki akarja tulajdonítani a játékszereit, ettől még ő persze szeretne mással is d..gni...

Hát én tuti nem járnék ilyen alakkal!

2013. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

A groupen szex az egy létező, és elfogadott dolog.

Célja az örömszerzés.

Megfelelően felnőttes gondolkodással, és bizalommal kivitelezhető. Mindenkinek van valamilyen szexuális fantáziája, kívánsága.

2013. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaa... persze, nagy szomorúság lenne, nem találna még 1 ilyen naív csajt aki megtűri ezt... Ha tudja, hogy nem akarod, minimum soha többet nem kellene szóba hoznia.
2013. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sokat kell még tanulnod a pasikról ha azt hiszed, hogy ez a lény szeret téged, ifjú padavan.
2013. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen beállítódású emberek. Furcsán tudnak szeretni. Vagy csak szimplán ez a perverziója. Láttam olyat, hogy a pasi kamerázni akarta ahogy a nője mással kefél sőt még ott is volt mellette az aktus közben és simogatta, csókolgatta. Egyeseknek ez a perverziójuk. Másnak meg más. A mai világban én már semmin nem lepődöm meg..

Alapvetően egy minden tekintetben normális egyén valóban nem szeretné, hogy más hozzáérjen ahhoz ami az "övé". Vagy hogy a párján kivül egyazon időben több partnerrel is közösüljön.

2013. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen vannak. úgy hívják hogy retardált. csak a nagy liberalizmus miatt ezt is egészségesnek próbálják beállítani.
2013. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!