Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zavar barátom exe. Mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar barátom exe. Mit tegyek hogy ne féltékenykedjek?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve már együtt vagyunk. A kapcsolatunk eleje nagyon zavaros (elöszőr jártunk 2 hónapig utána a távolság miatt szakítottunk majd 2 hónap után újra összejöttünk.) Abban a 2 hónap külön létben összejött egy másik lánnyal és 1 hétig jártak. Miután mi másodjára jöttünk össze 4 hónapra rá elkezdett megint beszélgetni exével ami még nem is zavart hiszen csak barátok. Utána megkérte az exe hogy vegyen neki vlmit ami neki kell(ez nem lényeg és persze ki is fizette neki meg ez barátom részéről egy kedves gesztus volt) és utána már találkozgattak is és 2 hetente egy nap azzal a vonattal jön amivel mi megyünk haza. Akkor is velünk jön(barátom megkérdezi mindig hogy baj e és hogy zavar e de nem akarok emiatt balhét ezert mondom neki hogy nem baj. Tudom az igazat kéne neki mondani de nem akarom senkitől sem eltiltani az en féltékenykedésem miatt).Mostmár valamiféle lelki támasza lett a lánynak mert eléggé zürös a csajszi élete.


Nos itt az a baj hogy nem nagyon ismerem a lányt. Beszéltem vele, első találkozásra szimpatikus kedves lány kicsit bolondos. Amikor mennek el barátommal valamerre nagyon szokott zavarni. A páromban bizom (mindig mondja ha elmegy vele) tudom hogy sose lépne olyat nem is vele van a baj, hanem a lánnyal mert ugye alig ismerem és félek hogy esetleg egy gátlástalan lányrol van szó. Nem akarom elitélni, és barátomat sem akarom tőle eltiltani mert tudom azt nem tehetem és nem kérhetem ( mivel eddig tényleg mem volt semmi olyan köztük).


Hogy tudnám ezt a féltékenykedést elhesegetni? Engem is és páromat is zavarja de tényleg nem tudom mit tehetnék ellene. Nehezen bízom meg az emberekben lehet barátomban sem teljesen. (amit tudok hogy probléma de a bizalom nem csak úgy lesz azt meg kell épiteni)

Esetleg a bizalom növelésére tudtok valamit mondani? Nem akarom őt elveszíteni mert tényleg szeretem.


17/L és 16/F az ex 15



2016. márc. 15. 22:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem "barátom .exe" hanem "barátom exe." Ha az lenne a problémám amire megoldást írtál ki se rakom a kérdést😂.
2016. márc. 15. 22:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a lányban nem bízol, akkor próbáld jobban megismerni. Találkozzatok többet 3asban vagy akár 2esben a lánnyal, hátha még barátnők is lesztek:). Nagyon jól tudom hogy milyen nehéz elengedni nyugodt szívvel egy lánnyal egyedül, sajnos én sem tudtam megállni féltékenység nélkül, de abból lett is veszekedés...(szerencsére meg tudtuk beszélni). Sajna én is nehezen bízok meg emberekben:/ Még azzal sem engedtem el szívesen barátomat kettesben akit én ismertem, de ott az volt a baj hogy ismertem milyen a lány...Na mindegy, a lényeg hogy nagyon egyet tudok veled érezni:). Beszéld meg barátoddal, hogy találkozhass te is többet azzal a lánnyal, hátha utána már kevésbé leszel féltékeny:).
2016. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!