Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Interneten keresztül kialakul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten keresztül kialakul egy szerelem. Lehet ebben bízni?

Figyelt kérdés

Az interneten keresztül megismerkedtem egy nagyon rendes fiúval. Soha nem találkoztunk,mert nem egy városban lakunk. Kialakult egy vonzódás,szerelem egymàs iránt. Nem tudom hogy mit tegyek. Mi lenne a helyes? Folytatni a kapcsolatot vagy mi legyen? Szívesen találkoznék vele,de most még mindenkinek iskola van. Így nem kérhetem tőle,hogy találkozzunk. Mit tanácsolnátok?

(Bocsi, ha valamit hülyén fogalmaztam. De gondolom értitek:))



2016. márc. 17. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálok bízni benne, csak ilyenkor azt nem lehet biztosra tudni, hogy vajon a másik fél tényleg szeret-e..
2016. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok,hogy szeret. Ezt mindig kifejti. Mind
2016. márc. 17. 19:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindaketten nagyon szeretjük egymást:) és köszi a választ:)
2016. márc. 17. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szerelem, fellángolásnak hívják.. tapasztalatból tudom. csak találkozás után alakulhat ki szerelem,de lehet hogy a viselkedése nem illik bele a róla kialakított álom képedbe..
2016. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 andyka16 válasza:
hat e helyedbe csak baratok maradnank.Tapasztalatbpl mondom mert ha fulig belezugsz es talikor visszautasitana biztos osszetornel lelkileg
2016. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pfú, hát ha másban nem, de a netszerelemben jártas vagyok :D

mi is annyira "szerettük egymást", de mivel még kicsik voltunk ahhoz, hogy egymásért egyedül órákat utazzunk, sosem találkoztunk. végül kölcsönösen összetörtük egymás szívét.

de őszintén szólva, én még mindig kíváncsi vagyok arra, hogy hogy nézhet ki élőben, hogy viselkedik, milyen a hangja :)

2016. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Tapasztalatból mondom,nem éri meg belekezdeni.

Én fél évig jártam egy sráccal neten keresztül,az elején még oké de a végén már csak szenvedés volt az egész meg időm sem volt,összesen 1x találkoztunk fél órára. Sokkal jobb egy olyan pasival lenni aki átölel ha szomorú vagy,és veled nevet ha boldog vagy :)

Tudom,régi kérdés de azért írtam hátha még számít

2017. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!