Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem rögtön jön vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem rögtön jön vagy idővel kialakul?

Figyelt kérdés

Ti valakibe egyből beleszerettek vagy talizgatás közben miután jobban megismeritek egymást szerettek bele a másikba? Először csak kedvelitek, jól érzed vele magad majd egyre jobban hiányzik ? Barátomnál úgy volt, hogy három hónap után azt vettem észre, hogy kevesebbet törődik velem. Aztán még két hónapot együtt voltunk, de egyre kevesebbet találkoztunk. Végül szakított velem. Nagyon hamar túltette magát rajtam. A fiúk a szakítást már előre tervezik ? Létezik olyan, hogy reggel még azt mondja szeret este pedig szakít ? Szakítás közben is többször ki tudnátok mondani,hogy szeretlek ?


Nekem ez annyira fura. Úgy tesz reggel mintha minden rendben lenne, közben meg akkor már rég eldöntötte, hogy nem akar velem lenni. Történt valakivel már ilyesmi ?



2015. aug. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt még szerelem első látásra élményem. Mindig később érkezett a szerelmes vagyok érzés, de a vonzódás és a szimpátia azonnali volt. Mivel 4 kapcsolatból eddig 3-at neten ismertem meg ott volt idő beszélgetni velük és mire találkoztunk addigra már megvolt a rózsaszín köd így ők ismerkedés utáni szerelmek voltak. (kapcsolat meg ugye csak találkozás után lett), az egyedüli találkoztunk majd megismertem, randizgattunk srácnál pedig első találkozásra a kémia nagyon működött, így őt már azért kezdtem megismerni és beleszeretni, mert nagyon bejött. Persze ismerkedés után kiderült, hogy ez marad kémia és jó barátság, mert mint párkapcsolatbeli pasi totál kiborított. :)
2015. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is-is. Ha az elején nincs szikra, nem alakul ki, tehát valami az elején is van, ami hirtelen felkelti a figyelmem, és ahogy egyre jobban megismerem a másikat, úgy mélyül ez az érzés.
2015. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a szerelem a szeretet egyik formája, így első látásra soha nem alakult ki. Ami már nagyon hamar jött az a vonzalom, az a bizonyos "szikra", bár volt, hogy ez sem az első találkozáskor. A szerelem kialakulásához akár hónapok is kellettek.
2015. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az elején nagyon erős vonzódás volt, már az első randinkon azt éreztem, hogy meg akarom próbálni vele.

A szerelem fokozatosan alakult ki és erősödött, napról-napra, hétről-hétre, hónapról-hónapra. Nem egyre kevesebb, hanem egyre több időt akartunk tölteni egymással, és minden létező módon kifejezzük egymás iránt az érzéseinket.


Korábban volt olyan, hogy az első hónapokban lefelé épült a kapcsolat és szakítás lett a vége. A viselkedésemen nem biztos, hogy érződött, mert akkor még magamat is győzködtem, hogy "fog ez menni", de azért érezhetőek voltak a konfliktusok, egyre gyakrabban. Utólag azt mondom, nem is voltam szerelmes ezekben a kapcsolatokban, ez inkább csak ragaszkodás volt.

A mostani kapcsolatomban nem ez van, most tényleg szerelmesnek érzem magam, és ez csak erősödik.

2015. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A páromnál, ahogy elkezdtünk ismerkedni, először csak üzenetváltások voltak, majd skype és képcsere, érzetem, hogy kedvelem, ez idővel vonzódássá alakult és sokszor azon kaptam magam, csak ő jár a fejemben. Aztán 3 hét után találkoztunk, előbb nem tudtunk, nagyon jó volt vele és akkor tudtam, nekem ő kell. Olyan volt, mintha régóta ismerném és ő is így volt vele, ezt csak később mondtuk el. Azt mondta élete legjobb döntése volt, hogy leutazott. Már ekkor alig bírtunk magunkkal, csók és kézen fogva sétáltunk, de a második randiig azért vártunk, én utaztam 334 km-t és lefeküdtünk egymással. Nagyon egymásba szerettünk és lassan 4 éve együtt vagyunk, együtt is élünk már 2 éve. Valahogy tudtuk, hogy egymással tervezünk és más nem kell, ezt aztán mondtuk is idővel. Sok mindent megéltünk és még erősebbé tette kapcsolatunk. Nem gondoltam volna, hogy ő lesz életem szerelme, de nagyon örülök, hogy egymásra találtunk.


Ilyet még nem tapasztaltam, pedig volt már néhány kapcsolatom, igaz általában én szakítottam, de ez akkor sem így működött, legalábbis nálam. Ez a folyamat nem egy nap alatt ment végbe, hanem ahogy jobban meg/kiismertem az aktuális partnerem, úgy körvonalazódott ki bennem, hogy hová is tart a kapcsolat és azt mérlegeltem, hogy akarom-e így folytatni. Ezután döntöttem a szakítás mellett. Nőként írom, de szerintem ez a srácoknál se így megy végbe, ahogy az esetedben, legalábbis ez hosszabb folyamatnak kéne lennie.

2015. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam kialakul, hosszú idő alatt.
2015. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!