Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondolnátok rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok rólam a helyében?

Figyelt kérdés

Ma apával mentünk haza és jött velünk szemben egy sosem látott fiú. Nézett egy darabig majd rám köszönt. Én teljesen lesokkoltam egyrészt azért mert elgondolkoztam hogy ismerem e, másrészt azon hogy elég bátor lehet, mert sok fiú nézett már meg és sokan is köszöntek ha egyedül voltam de amikor következő alkalommal találkoztam velük és ott volt mellet apa is akkor nem mertek köszönni.

Amikor magamhoz tértem és vissza köszöntem volna akkor már jó messze volt.

Mit gondolhat rólam?

Ha még egyszer találkoznánk akkor rám köszönne, és ha ti lennétek a helyében köszönnétek nekem?

Ha lenne még egy ilyen alkalom tuti vissza köszönnék mert nagyon helyes. 15/l



2016. márc. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aham te a 3. Kerületben elsz BPen igaz??

En virtuális jósdát vezetek azert tudom...

2016. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem de ha lattod koszonhetsz
2016. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha rá köszönök egy fiúra akkor vissza köszön?

Mert az egyik évfolyamtársam arra lakik amerre én néha ha a kedve úgy tartja rám köszön, egyszer nem köszönt és én köszöntem neki de nem fogadta a köszönésem. Vannak fiu osztálytársaim akikkel sokszor találkozok az utcán és nem köszönnek. Mióta az az évf társam nem köszönt vissza azóta nem köszönök fiuknak.

2016. márc. 17. 21:41
 4/7 anonim válasza:
Ha ráköszönsz egy fiúra biztosan visszaköszön :) (persze kivéve ha nagyon zavarba jön) A kérdésre pedig: Ha mégegyszer találkoznátok, akkor köszönj te, mert lehet hogy ezt egy afféle visszautasításnak vette. 15/f
2016. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igaz, hogy minden fiú visszaköszön:(

Én mindig köszönök annak, akit ismerek, akér csak suliból is...de nem köszönnek gyakran vissza:(

2016. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*akár:)
2016. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. márc. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!