Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek/gondolnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek/gondolnátok az exem helyében?

Figyelt kérdés

Oké, ez egy hosszú és érdekes sztori, de megpróbálom nagyon letömöríteni..!!


Szóval egy suli kiránduláson külföldön találkoztam egy tök helyes sráccal :) Egy szállodában laktunk. 2 napig flörtöltünk, a 2. nap-on, éjfélkor felhív hogy átjöhet-e ;). Meglepődtem, de megengedtem, szóval átjött, órákig beszélgettünk, majd csókolóztunk aztán néhány ruhadarab lekerült, de nem feküdtünk le! Nem engedtem neki. Már késő volt így mondtam hogy menjen vissza a szobájába, azt mondta hogy az idő nem számít és bárcsak örökké tartana ez a pillanat..:)


Másnap mentünk haza, de mondta hogy tartani akarja a kapcsolatot. Felvett facebookra és másnap chateltünk is :). Megkérte hogy legyek a barátnője :))

Az elején sokat beszéltünk, elterveztük hogy találkozuink a nyáron, mondta hogy türelmes típus és én megérem a várakozást :) de aztán egyre kevesebbet beszéltünk...


Egyszer csak írja hogy ez nem működhet tovább, túl nehéz így hogy országok választanak el..szakítottunk.:( Vagy 2 hónapja nem beszéltünk...:/


De én még szeretnék vele nyáron találkozni.! Szerintetek ő is akarna engem látni? Végül is csak a távolság miatt mentünk szét, senki sem bántotta meg a másikat.! :)


Szerintetek ez jó lenne ha ezt írnám neki? :


- Kicsit furán érzem magam hogy írok neked hiszen már hónapok óta nem hallottam felőled, de egy valamit meg kell kérdeznem. Még mindig tervezel találkozni velem ott ahol megbeszéltük?


Vagy inkább felejtsem el? Olyan jól éreztük magunkat, lehet hogy ő már elfelejtette, de tudom hogy milyen jól éreznénk magunkat nyáron akár csak pár napra is :)



2012. febr. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írd ezt neki,de azért ne nagyon teperj utána...:
2012. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejsd el, semmi értelme. Itthon is nagyon sok kedves jó pasi van. Ne égesd magad. Bulizz szórakozz!
2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szerintetek érez még egyáltalán irántam valamit?
2012. febr. 25. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2012. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha írsz üzenetet, abban tedd egyértelművé, h te csak bulizni akarsz vele, mert ennél több valószínűleg nem lesz köztetek. Ha el tudod fogadni, h max. futókaland lehet, akkor írjál. Vagyis, az alapján, amit írtál, szerintem ennél több nem nagyon lehet.
2012. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor az jó ha hozzáírom, hogy:


-semmi komoly, csak bulizhatnánk egy jót ;)

2012. febr. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!