Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van köztünk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van köztünk? Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy osztalytarsam, es azt hallottam hogy en is tetszem neki. Nagyon sokat beszelgetunk, hiszen mellettem ul de nem olyan temakrol... Viszont nagyon tetszik es szeretnek vele jarni, de egy baratnomnek is tetszik. Tippek? (Legyszi kimeljetek meg a ne jarj osztalytarssal kommentektol, mert en mar jartam egy masik osztalytarsammal es mukodott. Azert szakitottunk mert oszinte voltam es megmondtam neki, hogy tetszik valaki mas(az a fiu akirol fentebb irtam) es ugy nem akartam folytatni )
2016. márc. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne járj osztálytárssal.

1. Miérr szakítottál vele? Ha még azt se tudod hogy bejössz e neki?

2016. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem,csak én szinte biztos,hogy tetszem a fiúnak.

Először próbáld meg kideríteni,hogy tényleg tetszel-e neki és miután már biztos a helyzet,akkor mondd el a barátnődnek,hogy tetszik a fiú.Az is lehet,hogy 2-3 hét múlva már nem fog tetszeni neked a fiú,ezért addig,amíg nem lesz valami,addig szerintem ne mondd el a barátnődnek,mert csak feszültség lesz köztetek és lehet,hogy fölöslegesen,mert úgyse lesz köztetek semmi a fiúval.Ha viszont már kezdesz biztos lenni a dologban,akkor elmondhatod,hogy ugyanaz a fiú tetszik neked,mint neki.Viszont azt se csináld,hogy már összejöttök,és csak akkor mondod el a barátnődnek,mert az meg szemétség..

Ha úgy érzed,hogy már el kell mondanod neki,mert a barátnőd,akkor beszéljétek meg,ha esetleg meg előbb rákérdez,akkor mondd el neki,hogy igen,tetszik neked a fiú.Nem kell titkolózni,nehogy emiatt menjen tönkre a barátságotok,mert nem éri meg.

A fiúval meg próbálj többet beszélgetni,még jobban megismerni,aztán meg úgyis kialakul az egész.

2016. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem voltam világos. Tuti hogy tetszem a fiunak, mert azert szakitottunk az elsovel, mert elmondta hogy tetszem neki es rajottem, hogy en is tobbet erzek es igy nem akartam folytatni.
2016. márc. 19. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,értem.Csak a kérdésedben azt írtad,hogy "azt hallottam,hogy tetszem neki".Nem tudtam,hogy be is vallotta :D Ha viszont ez a helyzet,akkor mindenképpen mondd el a barátnődnek,ha eddig nem tetted.Tudnia kell róla,hogy a fiúnak te tetszel és azt is,hogy ez kölcsönös.

Amúgy meg mire vársz akkor,ha elmondta neked?Menjetek el együtt sétálni,ide-oda stb.Nyilván megértem,hogy nem akarod te randira hívni,de te is nyugodtan mondhatod neki,hogy suli után várjon meg vagy menjetek el valahova..az nem feltétlen randi.:) Vagy ha bátrabb vagy,meg is kérdezheted,hogy most akkor mi van és,hogy ő mit szeretne igazán tőled,ha már így szerelmet vallott.

2016. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!