Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem klappol köztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem klappol köztünk. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Leginkább 22 < korosztály válaszát várom.

Figyelt kérdés

A barátom, akivel 4 éve vagyok együtt, valahogy hidegebb lett velem szemben. Kevesebb érzelmet mutat felém, mint régebben, viszont nagyon gyakran mentegetőzik jelentéktelen dolgok miatt, amik eddig sosem zavartak senkit. Olyan más az egész ember.

A haverjai társaságában teljesen felszabadult, de az én poénjaimra semmit nem reagál, nem is igazán viszonozza a közeledésemet. Szinte csak akkor lép oda hozzám megcsókolni vagy megölelni, amikor konkrét célja van, ha értitek, mire gondolok.

Rendes fickóról van szó egyébként, próbál mindenkinek megfelelni, de mostanság valahogy nagyon megkoptak a dolgok a részéről.

Mikor látom, hogy tiszta gondterhelt, megkérdezem, bántja-e valami, mindig azt válaszolja, hogy semmi, csak fáradt.

Ha felhozom neki ugyanazt, amit eddig leírtam, csak értetlenkedik, és úgy viselkedik, mint aki semmiről nem tud semmit. Másik variánsként szívére veszi az egészet és magába fordul, mert azt hiszi, szakítani akarok vele. Szeretem úgy, ahogy van, mégis idegesít, hogy nem tudok vele egyről a kettőre jutni. Ti voltatok már ilyen dilemmában? Mit tegyek szerintetek?

23N



2012. júl. 1. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor gondterhelt lehet olyanja van amiben nem tudsz segíteni, azt én sem mondanám el, minek, nem lesz jobb
2012. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

DE! Olyan szempontból jobb lenne, hogy legalább a kérdező nem vívódik, hogy mi vele a probléma. Egy kapcsolatban legyünk őszinték egymáshoz!


Amúgy ez lehet most ilyen front a pasiknál, az én párom is detto így viselkedik. Mintha én írtam volna a kérdést. Ja elmondom az észrevételeimet, akkor röhög, zavart, leh*ülyéz, hogy nem így van, félreértem, rosszul érzem, stb stb, de nem vagyok hülye, érzem hogy valami nincs rendben! Engem is érdekelne mit lehet ezzel csinálni. Jelenleg mi már ott tartunk hogy fel sem merem hozni a témát, mert csak veszekedünk. Várok hogy történik valami isteni csoda, vagy rámegy a kapcsolatunk. :( 22/L

2012. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus női hozzáállás, nem beszélni kell a problémáról, meg együttérezni meg bla bla, hanem megoldani
2012. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17:29 - Tipikus p*cs hozzáállás - féligazságok osztogatása gondolkodás nélkül. Ha nem tűnt volna fel, én is arra vagyok kíváncsi, hogy mi egyáltalán a probléma.
2012. júl. 1. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ő dolga, ha nem mondja hát nem mondja, nem kell mindig beleütni a kicsi orrocskádat mindenbe, vagy fáj hogy nem tudsz mindig mindent?
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennyire unatkozol, 54%-os?
2012. júl. 1. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak segíteni próbálok a tesómnak, ha már ilyen nővel veri a sors :D
2012. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez kedves tőled, de azzal nem segítesz neki, hogy a barátnőjét kóstolgatod.
2012. júl. 1. 18:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Számíthatok esetleg olyan válaszokra is, amik közelebb visznek a megoldáshoz?
2012. júl. 1. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:

kétféle gond jöhet szóba, de előre leszögezem, hogy -és persze nyilván így van- nem látok a kapcsolatotokba.


Az első lehetőség az, hogy van ami nem tetszik neki, legyen az közös programok száma, a szex gyakorisága, szóval valami, ami neki fontos, de nem tud, vagy nem akar (mer) róla beszélni neked, esetleg csak tudja, hogy nincs értelme felhoznia a témát, mert nem megy vele semmire.


Ha nagyon és TELJESEN őszintén magadba nézel és úgy látod, hogy nincs ilyen, de tényleg, semmilyen gond, akkor jön a második lehetőség: ahogy elmúlt a rózsaszín köd, helyét nem az erős szerelem-szeretet vette át a párod részéről, hanem a megszokás-megunás, ami ellen túl sokat nem tudsz tenni. (mert ha ez a helyzet, akkor jól láthatóan Ő nem is akar tenni ellene)


(és igen, tapasztalatból osztom az észt :) )


27/F

2012. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!